1. ročník Beskydského MTB maratonu

1. srpna 2012, 09:10 | 25.8. 2012 - NESMÍTE CHYBĚT !!!

Nenechte si ujít jedinečnou akci poslední srpnovou sobotu! Stanové městečko, kapely, freestyle program a mnohem víc Vás čeká na prvním ročníku Beskydského MTB maratonu. Vezměte přátelé, rodinu, kolegy a podpořte projekt,  jež se stane i Vaší každoroční tradicí. Za pořadatele Vás zve sportovní tým ed6u elemic racing a Ski areál Opálená na Čeladné - hlavní dějiště celé události.

 

Rádi najíždíte další kilometry? Chcete změřit síly s kolegou? Nebo jen hledáte nové výzvy? Pak si vychutnejte 70km dlouhou trasu po zpevněných cestách a singletracích, jež Vás povedou okolo masívu Ondřejník, rychlé a jezdivé úseky Vás zavedou do Sedla, na dno sil si sáhnete při stoupání a závěrečnou adrenalinovou odměnou Vám bude technický sjezd do areálu:-) Milovníky kratších tras čeká poloviční varianta - 35 kilometrů. Nezapomněli jsme ani na ty nejmenší, kteří si mohou zazávodit za bouřlivé podpory ostatních přímo v areálu. Pro diváky je připraven bohatý doprovodný program (Best trick battle - skoky do jezera na BMX aj., závod na koloběžkách, lukostřelba, Goldsprint liga na trenažérech) a nebude chybět ani afterparty za doprovodu kapely Zlamana Klajzňa nebo Dance stage v rytmu drum and bass. Nebyl - li předchozí text dostatečnou motivací, pak hlavní cena vítězi dlouhé trasy - 10 000,- určitě je!

 

Závod je určen široké veřejnosti, svou účast ale přislíbili i elitní jezdci jako Jan Hruška, Jan Jobánek a další.

Pro registraci navštivte www stránky týmu ed6u elemic racing - www.ed6u.cz nebo trafiku Maja na Pržně.

Pro každého závodníka čeká občerstvení na trati a v cíli, mytí kol a za zvýhodněnou cenu také technický servis. Samozřejmostí je přítomnost zdravotní služby, kvalitní značení trati a v klíčových úsecích budou připraveni pořadatelé.

Velké díky patří především obci Pržno, Lesům ČR a našim sponzorům bez nichž by nebylo možné tuto velkolepou akci uspořádat. Neseďte tedy doma a přijďte zakončit letošní prázdniny aktivně!

 

 

 

 

Další informace