Výsledky vánočních turnajů

5. ledna 2009, 13:41

Štěpánský turnaj ve výsledcích

Již potřetí v řadě za sebou se konal turnaj ve stolním tenisu. Tentokrát se jej zúčastnilo celkem 24 borců, kteří byli rozděleni do čtyř skupin. První dva postupující z každé skupiny postoupili do osmifinále. V boji o 3. místo se nakonec utkali Zdeněk Matýsek a Vladan Bohuš. V tomto skvělém, emocemi nabitém utkání nakonec zvítězil 3:2 Vladan Bohuš a získal tak celkově 3. příčku.

Ve finálovém duelu se utkali otec a syn Jedličkovi z Janovic. Roman Jedlička st. potvrdil          i proti výborně hrajícímu Romanu Jedličkovi ml. svou kvalitu a stal se tak již potřetí vítězem celého turnaje. Tímto vítězstvím se stal trvalým držitelem putovního poháru .

Vánoční turnaj v kulečníku

I 18. ročník měl obrovský náboj, ale nakonec jsme se ani zde nestali svědky překvapení. Ve finále, které se konalo 26.12. 2008 proti sobě nastoupili pan Miloš Nádvorník a obhájce - pan Zdeněk Matýsek. Ten opět potvrdil své postavení na tomto turnaji v posledních letech a stal se opětovným vítězem, když porazil svého soupeře 2:0. V utkání o třetí místo se utkali pánové Adamec Karel st. a König Marek. V tomto duelu zvítězil pan Adamec Karel.