Veselé odpoledne s Mikulášem

13. listopadu 2008, 12:21

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i doba adventní. Letos připadne I. adventní neděle na  30. listopad.  Při této příležitosti připravil Obecní úřad Pržno ve spolupráci s kulturní komisí  a a Pržno zábavné odpoledne s Mikulášskou nadílkou a historickým dobovým  jarmarkem v provedení

                       Společnosti herců a šermířů Keltik Ostrava.

Toto netradiční zábavné odpoledne se bude konat v sobotu 29.11. 2008 od 14.00 do 18.00 hodin ve venkovních prostorách a Pržno a je určeno především všem dětem z Pržna, ale  vítáni  jsou samozřejmě všichni, kteří chtějí strávit příjemné sobotní odpoledne.

A co Vás čeká? V prostorách okolo školy budou postaveny dobové stánky z ukázkami práce řemeslníků, dorazí také Babka Ježibabka, čerti a čertice a samozřejmě hodný Mikuláš a anděl, který všechny hodné děti obdaruje malým dárkem.  Všichni, malí i velcí, Ti, kteří o něčem sní, budou moci využít malou kouzelnou  zvonici se zvoncem splněných přání. Budete-li hodně chtít, třeba Vám je pomůže i splnit. Děti mohou napsat Ježíškovi dopis a po andělu jej poslat nebeskou poštou k tomu, kdo splní jejich dětská přání.

Pro všechny soutěživé zde bude v průběhu celého odpoledne  probíhat řada her a soutěží. Pro dobrodružné povahy bude připravena dobová střelnice, kde si jak děti, tak i dospělí vyzkoušejí  střelbu z luku či kuše. Vše se bude odehrávat za zvuku libých tónů dobové kapely, se kterou si diváci mohou zatančit nebo jen zazpívat.

Závěr tohoto odpoledne bude patřit řádění pekelníků a jejich ohňové show, která rozsvítí vánoční strom, jehož zářivé světlo zakončí celé odpoledne.

 

                                                          Přijďte, jste srdečně zváni. Petr Blokša

  • Veselé odpoledne s Mikulášem
    Veselé odpoledne s Mikulášem
  • Veselé odpoledne s Mikulášem
    Veselé odpoledne s Mikulášem
  • Veselé odpoledne s Mikulášem
    Veselé odpoledne s Mikulášem