SKP oznamuje...

10. listopadu 2011, 11:25 | konec podzimu

SKP

Oddíl fotbalu obou týmů  pokračoval dalšími utkáními podzimu. Ženám a dívkám se 1. sezóna v barvách Pržna velice dobře vyvíjí, což dokazuje jejich postavení v tabulce. Dvě kola před koncem podzimní  části soutěže děvčata ztrácela pouhé 2 body na vedoucí tým.  Děvčata i příznivce určitě mrzí jedno zaváhání v domácím prostředí s týmem Havířova, kterému děvčata podlehla 1:2. Pržno mělo  v první půli přílišný respekt ze soupeřek z velikého města  a brzy prohrávalo 0:2. Po přestávce sice bylo jednoznačně lepší  a vypracovalo si i řadu šancí , ale na obrat to nestačilo. Padl jen jeden gól.

V předposledním  kole se děvčata utkala v neděli 30. 10. 2011 s týmem Vepřovic na jeho půdě. Favorit, tedy SKP zápas nezvládlo a prohrálo 1 : 4. K poslednímu výkopu nastoupily ženy a dívky  v SK aréně v sobotu 5.11. 2011 od 10.30 hod. proti poslednímu týmu ze Studénky a na hřišti to bylo konečně znát. SK Pržno deklasovalo své soupeřky 8:0. Po podzimní části jsou na krásné bronzové pozici.

(-13)

Druhý tým SKP, nyní „béčko" - muži , se nachází  na 4. příčce,  avšak z opačné strany tabulky. Stále ne a ne přijít ten zlomový okamžik, který by chlapy nasměroval k cestě vzhůru. V říjnu náš tým nejprve podlehl v Tošanovicích 4:2 a doma Staříči B 3:4. Poté přivezl body z Fryčovi B zásluhou  vítězství 3:2 a  o týden později opět doma prohrál se Smilovicemi B 2:5. 13.kolo odehráli muži v neděli 30.10.2011 v Řepištích s místním B týmem a rozešli se smírně 1:1. Excelentní výkony podali zejména rozhodčí. Poslední, dohrávané 2. kolo nejnižší soutěže okresu Frýdek-Místek bylo odehráno v sobotu 5.11. 2011.  SK Pržno nastoupilo proti týmu Dobrá B. Sice jsme vedli 1:0, avšak soupeř ve druhé půli srovnal a těsně před konečným hvizdem přidal i vítězný gól. Konečný výsledek 1:2 znamená pokračující střelecké trápení SKP. Nutno však poznamenat, že nejlepší střelec týmu - Vladimír Skotnica, nastřílel celkem 10 branek a je třetím nejlepším střelcem soutěže.