SKP odd. kopané

4. května 2011, 13:44 | oznamuje

SKP

Naši kopálisti si v dubnu vedli lépe na hřištích soupeřů než ve své aréně. V úvodním domácím utkání remizovali s Vojkovicemi 1:1. Náš tým byl sice herně lepší, ale nestřílel branky. Jedinou zaznamenal Pavel Šindelek.

Ke druhému mači vyrazili Prženští do Milíkova. Opět podobný scénář. Hráli jsme lépe, avšak stačila jedna chyba, kterou domácí potrestali. to vypadalo, že domů pojedeme bez bodu. Neuvěřitelné, ale možné, se stalo skutkem. V závěrečných minutách a nadstaveném čase SKP zaznamenalo dvě branky a po výsledku 1:2, přivezlo do Pržna první 3 jarní  body. Gólově se prosadili Jiří Michna a opětovně Pavel Šindelek.

Ve 3. kole bylo odehráno derby s Janovicemi. Do poločasu jsme po krásné akci vedli brankou Mirka Poláka.  Soupeř odehrál druhou půli v deseti, ale přesto nám vstřelil 2 branky a připravil náš tým o první domácí jarní vítězství. Nepříjemným okamžikem zápasu bylo těžké zranění janovického hráče, který byl následně odvezen do nemocnice. Celý tým SKP tímto přeje dotyčnému brzké uzdravení.

K dalšímu utkání vyjel klub do Fryčovic, kde se utkal s místním béčkem. Za deštivého počasí se Pržno ujalo z přímém kopu vedení 0:1. Střelcem se stala posila z Ostravice - Michal Balcar. Další dvě branky padly ve 2. poločase  a obě do branky domácích. Do střelecké listiny se zapsali Miroslav Polák a Pavel Šindelek.  Konečný výsledek 0:3 pro Pržno.

Poslední dubnový zápas se odehrál ve F-M na Stovkách proti týmu Paskova. I v tom to utkání Pržno vybojovalo 3 body. Konečný výsledek 1:2. Góly vstřelili Waltr Skotnica a Miroslav Polák.Po prvních pěti jarních utkáních a s jedním zápasem k dobru, si SKP udrželo 5. příčku.

Fotbal v květnu:                                                         podzimní výsledky

so 7.5. 2011   16.30     SK Pržno - Nošovice                         3:3

ne 15.5.2011  16.30     Řepiště B - SK Pržno                        1:5

so 21.5.2011  17.00     SK Pržno - Oldřichovice B                   0:2

ne 29.5.2011  11.30     Staříč B - SK Pržno                           1:4

1.  Janovice B  18  13  58  24  43  ( 16 )
2.  Bukovec   18  13  74  34  40  ( 10 )