Senior pasy Moravskoslezského kraje

11. srpna 2020, 09:29

Senior Pas funguje, jako „slevová karta“, kterou využívá již 20 000 seniorů v Moravskoslezském kraji. Prostřednictvím těchto karet mohou držitelé čerpat slevy na 300 místech v Moravskoslezském kraji a u bezmála 3000 poskytovatelů v celé České reoublice a v Dolním Rakousku. Není to jen slevová karta, Senior Pasy podporují a pořádají řadu akcí pro seniory, v tomto případě občanů od 55 let.

Náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro sociální oblast se k Senior Pasům vyjádřil: „Senior Pas, který je zaměřený na všechny aktivní občany našeho kraje nad pětapadesát let věku. Na ty, kteří si jsou vědomi, že ta nejlepší léta života jim právě začínají a hledají stále nové a zajímavé způsoby, jak trávit svůj volný čas. A právě v tom pomáhá projekt Senior Pas, který představuje možnost užívat si volného času napříč mnoha oblastmi společenského života. V dnešní, tzv. moderní společnosti, se mnohdy zapomíná na skutečné hodnoty, kterými jsou rodina, zdraví, přátelství a úcta k dříve narozeným, k seniorům. A právě proto je tady projekt Senior Pas, který kromě slev na zboží či služby, přináší také řadu nápadů a tipů na výlety.“ řekl Jiří Navrátil, MBA.

Během roku jste mohli na mnoha místech Moravskoslezského kraje potkat infostánek projektu Senior Pas. Lidé měli možnost se dozvědět o všech výhodách karty Senior Pas, kterou již více než 10 let využívají statisíce seniorů z celého Česka.

Senioři z Moravskoslezského kraje se mohou bezplatně registrovat, během měsíce jim domů nebo na vybrané kontaktní místo dorazí karta Senior Pas. Projekt je určen pro lidi od 55 let, kteří mají trvalé bydliště nejen v Moravskoslezském kraji.

 

Více informací o projektu se dozvíte na www.seniorpasy.cz nebo na FB Senior Pasy.

Přílohy: