René Souček a letní kino (Okresní přebor)

20. srpna 2013, 12:56 | Kulturní pozvánka.

 

 

Na závěr prázdnin připravila Obec Pržno a Sportovní klub Pržno pro občany dvě kulturní překvapení. Jedním bude letní mobilní nafukovací kino -  Biograf Láska, které zavítá  do areálu SKP.  Filmová produkce bude přenášena na obrovské plátno 10 x 5 m a uskuteční se ve středu 28.8. 2013.  Akce je podpořena Nadací OKD.

Samotnému promítání bude ale  předcházet překvapení další a tím bude vystoupení známého písničkáře Reného Součka. Pro ty, kteří neví o koho jde, krátké předtavení: René Souček je muzikant z Frýdku- Místku hrající vlastní tvorbu jak na kytaru, tak poslední dva roky na ukulele, které mu velmi učarovalo. Jeho texty jsou jakoby ze života s prvky autobiografičnosti. Na kolik, autor nechce vyzradit. Jejich pointa baví ve veselé poloze publikum, ale dokáže i výrazně zasáhnout srdeční oblast v pomalých a dumavých písních!! Ve svém recitálu představí, mimo jiné, i své 1. album s názvem Fajne-mjesto. René Souček vystoupí  přibližně od 19.30 hodin.

Po vystoupení proběhne krátký filmový kvíz o ceny a od 21.15 hod bude zahájeno filmové představení. A co že bude ke shlédnutí? No, když je produkce na hřišti, nemůže to být jiný snímek, než „OKRESNÍ PŘEBOR“.

Jste srdečně zváni.                                                                Petr Blokša, starosta obce Pržno

 

 

         

 

Přílohy:

 

 

 

Další informace