Poděkování sponzorům a dárcům

25. února 2014, 08:39 | Sportovního plesu SK Pržno.

Únor 2014 je minulostí a s ním i 11. pokračování Sportovního plesu SKP.

Příprava této akce nebyla, jako vždy, vůbec snadná a jednoduchá, ale snad se vydařila. Chci zde poděkovat všem těm, kteří podpořili konání tradičního plesu SK Pržno a přispěli tak k jeho zdárnému průběhu. Bez těchto všech by nebylo možné Sportovní ples v takovémto rozsahu uspořádat.

 Byli jimi:

fa THERMA FM -  Miroslav a Aleš Křivovi , fa HOMOLA a.s., fa Probolus - Vladimír Prachař,  fa Purgina - Jan Mynář, fa AVE CZ odpadové hospodářství, fa DUVAS-UNI, Pojišťovna Koperativa - Rostislav Bednárek, fa HOMOLA a.s., Obec Pržno, fa ASSEN - Pavel Kludka,  Sportovní klub Pržno, fa D3Soft, Odtahová služba Pržno - Radomil Jaroš, , fa DUPLOMONT - Petr a Zuzana Javorkovi, fa  TS F-M, a.s.,  fa SPORT CLUB - Tomáš Macharáček, manželé Daniszovi, Lekačovi, Sopčákovi, Blokšovi, Poláškovi, Sport Relax Kotelna, Adolf Fešárek, Andrea a  Robert Golovi, tiskárna Kleiwächter, Pizzerie U ďáblíka - Martin Halat, Marie Vašutová, Uhelné sklady F.n.O. Stanislav Jurok, Miloš Němec, Peter Polák, Včelařská farma Pržno - Jaroslav Kopeček, Roman Folvarčný, Veronika Klaudová a další, kteří si nepřáli býti jmenováni.

 

Ale jsou zde i další, kteří si zaslouží poděkování. Jsou to všichni TI, kteří se podíleli na přípravě a organizaci plesu. Děkuji partě na barech, restauraci U Bobra za catering, Ludmila Kaňákové v šatně a také hasičům z Bašky a pořadatelské službě. Zvláštní dík patří rovněž paní Čečotkové, správkyni KD Baška, za výbornou spolupráci.

Dík patří také všem vystupujícím: mažoretkám z Pržna, hochům z trialové show, dvojici Lucia a Daniela z tanečního studia Decadence z Brna, Divokým kočkám a kapele SAGAR a všem jejím členům.

A nakonec díky vám všem, kteří jste přišli.

Zase za rok, možná, „Na shledanou", za SK Pržno, Petr Blokša