Nejmladší fotbalisté SK Pržno zahájili

2. dubna 2007, 14:36

Kozlovice - Pržno 5:0

K prvnímu letošnímu zápasu vycestovali žáci SK Pržno do Kozlovic.Zimní příprava byla jistě náročná a tak jsme byli všichni zvědaví, jak si povedou hráči na hříšti. Počáteční fáze zápasu byla poměrně vyrovnaná, postupem času však získávali kozlovičtí mírnou převahu. Na straně Pržna předváděl své umění především gólman, který držel čisté konto do závěrečných minut prvního poločasu.Přesto nakonec kapituloval a do kabin šlo Pržno s jednogólovým mankem. Popřestávkové nadšení vydrželo hráčům Pržna jen několik minut.  Narůstající tlak vedl k dalším brankám v síti Pržna.Celkový účet 0:5 ve prospěch Kozlovic je - zejména vzhledem k prvnímu poločasu - pro Pržno příliš krutý. Touha Kozlovic po vítězství však byla tentokrát mnohem větší.

Příští zápas: Pržno-Metylovice 7.4. v 9:00

Přijďte povzbudit naše nejmladší fotbalisty!!!!!

horní řada zleva: Martin Klos, Lukáš Zápalka, Jan Rodryč, Matouš Mužík, Aleš Šamaj,

Jan Lekač, Patrik Horský, Vratislav Kavka.

dolní řada zleva: Radek Muroň, Zdeněk Matýsek, Petr Vican a ležící Martin Herot.