Mírový pochod

10. července 2017, 10:38 | PADAJÁTRA
Pondělí 31.7.2017, od 18.00 v zahradě Občanského centra Pržno

Mírový pochod Padajátra přináší zdraví, lepší vztahy a dobrou náladu

Do Pržna zavítá v pondělí  31. července Mírový pochod Padajátra. Zveme všechny zájemce na kulturní program, který proběhne v pondělí 31. července od 18 do 20 hodin v v zahradě Občanského centra Pržno. Můžete se těšit na živou diskotéku pro děti i pro dospělé, součástí programu bude ukázka volků a poutního vozu, dále na vás čeká veselé divadlo, ochutnávka pokrmů a pro děti také malování na obličej. Zlatým hřebem programu bude ukázka tance Bharat Natjam v podání profesionální tanečnice, a pro malé i velké návštěvníky jsou připraveny celkem tři soutěže o pěkné ceny. Závěr kulturního večera bude patřit jedinečné atrakci s názvem LÉTAJÍCÍ BANÁNY. Celý dvouhodinový program je pro všechny ZDARMA. Jste srdečně zváni!!

 

Slovo Padajátra znamená „pěší festival“. Tento mírový pochod s volským povozem vyrazil v Česku poprvé v roce 1993. Skupina nadšenců tehdy cestovala s volským povozem z Městečka u Benešova do Českých Budějovic na výstavu Země živitelka. Z této průkopnické akce se stala každoroční tradice, která se mezi lidmi těší velké popularitě. Svědčí o tom nejen zájem o samotný průvod, ale zejména bohatá návštěvnost večerních kulturních programů pro veřejnost.

Heslem Padajátry je „DĚLÁME TO, CO LIDI SPOJUJE“. Padajátra se snaží přitažlivým způsobem snížit napětí ve společnosti, a to nejen mezi lidmi, ale i uvnitř každého člověka. Konflikty mají dvě příčiny: rozdíly mezi lidmi a adrenalin. Padajátra sbližuje lidi na základě dobré zábavy a snižuje adrenalin. Atraktivní formou předává lidem myšlenku skutečné jednoty lidstva na úrovni vlastního já.

 

Více na www.padajatra.cz

Přílohy:

  • Mírový pochod
    Mírový pochod