Jak jinak, než z fotbalu

17. září 2009, 08:14

Sezóna je v plném proudu, ale tým SKP ještě není rozběhnut zřejmě naplno, protože tomu napovídají  jak výsledky, tak i postavení v tabulce. Po pěti kolech 11. příčka, skóre 5:18, 3 body. Co dodat, snad jen výsledky jednotlivých utkání:

Milíkov - Pržno               2 : 1

Lučina - Pržno               7 : 0

Kunčice - Pržno             5 : 2

Kozlovice B - Pržno        3 : 0

Pržno - Oldřichovice B    2 : 1  KONEČNĚ !!!

Zápas s Oldřichovicemi byl po více než dvou letech prvním mistrovským zápasem našich na domácí půdě. Odpovídala tomu i divácká kulisa (89 neplatících diváků) a napjatá atmosféra v našem týmu, která svazovala  našim fotbalistů vše, co je k fotbalu bezpochyby potřeba. Soupeř, nutno přiznat, byl fotbalovější. Přesto se náš tým ujal vedení po standardní situaci, kterou neomylně vyřešil Jiří Šnapka. Poločas nám vyšel - 1 : 0. Ve druhé části hry se naši hoši třepali o výsledek, a tak soupeř opět převzal otěže zápasu na své kopačky a v 58. minutě vyrovnal. Poté ještě více zatlačil, ale Pržno odolalo. Oba týmy pomalu myslely na poslední hvizd rozhočího, když náhle z levé strany, po rozehrání trestného kopu, přišel do šestnáctky soupeře krásný centr. Pravý bek - Petr Adamec - se pověsil do vzduchu a nechytatelnou hlavičkou vsítil vítězný gól SKP. Běžela 83. minuta. Vítězství jsme uhájili. Radost byla obrovská.

Snad to nebudou poslední body našeho týmu!!! O tom se budeme moci přesvědčit již tuto neděli 20.9. , kdy Pržno zajíždí do Staříče, kdy poprvé nastoupí proti nově vzniklému místnímu "Béčku", a to od 11.30 místního času.