Fotbalová sezóna začíná

12. srpna 2013, 11:09 | utkáním týmu žen.

Fotbalové soutěže se rozbíhají. V srpnu na domácí trávník vyběhnou pouze  děvčata, protože muži nastoupí v úvodních kolech na hřištích soupeřů.

 

Ženy a dívky nebudou mít vstup do Moravskoslezské divize žen vůbec jednoduchý. Nejdříve přivítají v sobotu 17.8. od 15.00 hodin tým Olympia Bruntál, který v minulé sezóně hrál 2.ligu.  

 

Druhý domácí zápas děvčata odehrají v sobotu 31.8. od 15.00 hodin proti Vítkovicím. K oběma zápasům jsou zváni všichni fans, aby společně vytvořili bouřlivou kulisu, která domácí požene vpřed.

 

Vpřed je ale  požene i nový trenér týmu Miloslav Němec, zkušený fotbalový matador, který působil dlouhá léta v Bašce. Jeho největším hráčským úspěchem byla účast v krajské  soutěži, kde za Bašku  hrával na  postu nekompromisního pravého beka. I po ukončení aktivní kariéry se fotbalu věnoval na plno, a to zejména práci s mládeží. Bašťanský dorost to pod jeho vedením dotáhnul také  do krajské soutěže. Děvčata mohou očekávat tvrdý, nekompromisní,  ale korektní přístup, který je udrží stále na špici.  Asistovat  mu bude stávající vedoucí týmu , Veronika Klaudová.

 

Poděkování patří odcházejícímu trenérovi, Jiřímu Šigutovi, který družstvo vedl dvě předcházející sezóny.

 

Další utkání

So 24.8. 2013 od 17.00 hod.  MUŽI              Tošanovice - SK Pržno

 

Ne 25.8. 2013 od 17.00 hod. ŽENY           Český Těšín - SK Pržno

 

Ne   1.9. 2013 od 17.00 hod.  MUŽI              Paskov - SK Pržno