EL Pržno - futsalová zima

5. ledna 2009, 13:39

Druhou půli základní části soutěže 2.tř. Frensport , zahájilo EL Pržno o poznání lépe a po pěti úvodních kolech, kdy nezískalo ani bod, si konečně připsalo do tabulky prvních šest bodů za dvě vítězství. V šestém kole porazili favorizovanou Olešnou 3:1. Do druhého duelu nastoupilo Pržno proti týmu Kalachu Frýdlant nad Ostravicí. Spolu s tímto tradičním rivalem  oba týmy okupovaly poslední příčky tabulky. Po zajímavém průběhu zápasu, kdy se výsledek střídavě přikláněl na jednu i druhou stranu, bylo nakonec Pržno lepším týmem a zaslouženě zvítězilo 7:5, i když na začátku druhého poločasu prohrávalo 3:4.

Díky těmto prvním vítězným krokům, se pozice  Elů v tabulce změnila k lepšímu a  jsou nyní  na 8.místě. Největší slabinou našeho týmu jsou chyby v obranné fázi a  neproměňování šancí . Překvapivě je našim nejlepším střelcem nejstarší člen družstva -  hrající trenér a stratég – Radoslav Pospiech,  který vstřelil sedm ze dvaceti branek.