Den obce Pržno

25. května 2018, 09:02 | 16.6.2018 - areál Sportovního klubu Pržno.
Začínáme ve 14.00 hodin.

Návštěvníci se mohou těšit na různorodé hudební žánry, děti na spoustu soutěží a zábavy (koně, malování na obličej, skákací adrenalinové centrum, sokolnické vystoupení, atd.)
Odpoledne vystoupí dechová hudba Trnkovjanka, která byla založena v červnu roku 2002 Tomášem Černochem, tehdy 13 letý hoch. V současnosti se stará o uměleckou stránku. Je absolvent konzervatoře P.J. Vejvanovského v Kroměříži. Dechová hudba Trnkovjanka získala již několik ocenění u nás i v zahraničí.
Více zde: https://www.trnkovjanka.cz

Poté potěšíme příznivce folku. Na pódiu vystoupí kapela Kantoři, která hraje již od roku 1970!! V jejich podání zazní v osobitém a podmanivém podání upravené lidové a folkové písně řady národů.
Více zde: http://www.kantori-folk.cz

V podvečer zazní tóny kapely Acoustica, což je ostravská formace zkušených muzikantů, kteří na základě dlouholetého působení v různých projektech na domácích i zahraničních pódiích se v roce 2009 rozhodli zúročit své zkušenosti z většiny hudebních top žánrů a v netradičním pojetí, formou akustických nástrojů – violoncella, kytar, bicích a perkusních nástrojů, rozdávají radost pamětníkům či odhalují hity nové generaci.

Hvězdou večera bude uskupení LIMETAL. Znalým není potřeba blíže představovat, ale pro ty kteří tápou, tak jen tolik, že kapela vznikla na podzim roku 2015 rozpadem legendární české hardrockové skupiny Citron. Skupina sama se cítí být stále Citronem nebo přinejmenším jejím odkazem.

Finále večera bude patřit skupině Nagauč hrající převážně covery. Mnozí ji znají již z Prženského vinobraní, kde kapela také vystupovala. Bude to ta správná závěrečná pecka. 
Program je znám, teď si jen najít čas a dorazit v sobotu 16.6. 2018 odpoledne na hřiště SK Pržno.
Vstup je zdarma. Občerstvení zajišťuje nově otevřená restaurace Nahřišti.

Jste srdečně zváni!!

 

 

 

Další informace