Den obce Pržno 2012

28. května 2012, 09:34 | pozvánka na slavnostní odpoledne.

Den obce Pržno je za dveřmi. Konat se bude 9.6. 2012. Bude již šestý v řadě a opět se bude konat na fotbalovém hřišti. Zahájení proběhne jako vždy, mezi 13.00 - 14.00 hodinou. Děti se mohou těšit na hry,  zábavu, diskotéku a skotačení. Chybět nebude skákací hrad, balónky ani projížďky na koních. Hlavním protagonistou zábavného odpoledne bude zábavný program s malířem  a ilustrátorem dětských knih - Adolfem Dudkem.  Vystoupí rovněž  domácí pěvecký soubor Pržňanka.

Dětské odpoledne vystřídá blok pro dospělé publikum, které se může těšit na kopřivnický dixieland v podání Stanley's Dixie Street Band. Toto uskupení za sebou úspěšné hudební tažení západní Evropou.

Oblíbená mezihra - soutěž v pití piva na čas - se také uskuteční, letos ale trochu jinak. Jak? To bude překvapením pro soutěžící. O hlavní hudební produkci a taneční veselici  se postará oblíbená kapela R.U.M. Hvězdou večera bude vystoupení zpěváka, imitátora a baviče  VLADIMÍRA HRONA. Večerní část rozpálí nejprve rockové dívčí trio z Hradce Králové K 2 a poté se opět, do samotného konce, ujmou  svých nástrojů borci z R.U.M.

Přijďte tedy pobejt, pobavit se, poklábosit se sousedy, poznat se mezi sebou, zkrátka užít si příjemný den.

Všichni, místní i přespolní, jste srdečně zváni.