Den obce

5. června 2009, 10:33

Blíží se tradiční akce - Den obce. Třetí červnovou sobotu, dne  20.6. 2009,  se již potřetí za hasičskou zbrojnicí v Pržně uskuteční tato oblíbená kulturně společenská  akce naší obce  se slavnostním nádechem.

Již v květnu jsme Vás informovali , že v průběhu celého dne je připravena dlouhá řada účinkujících , takže každý by si měl najít na své.

Za dětmi přijdou klauni a kouzelník, proběhne balónková show a také budou moci  soutěžit o nejhezčí pomalovanou tvář( facepainting). V průběhu celého odpoledne budou dětem dispozici skákací atrakce a dětské hřiště v areálu hasičské zbrojnice.

Na Dni obce nebude chybět stálice prženského pěveckého nebe - PRŽŇANKA a  dorazí také hvězdy rock n´rollu - Beatless z Ostravy. Dojde také na divadelní představení Lašské nezávislé divadelní společnosti GIGULA, která uvede tragikomedii se zpěvy, tancem a střelbou - ONDRAŠ, PAN LYSEJ HORY, v podání posluchačů Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a herců české scény Těšínského divadla pod vedením režiséra a lašského krále - Zdeně Viluše I. , řečeného Chrabrého.

Celým taneční večer bude v režii kapely R.U.M. Hvězdou a vyvrcholením večera bude vystoupení houslového  dua Femme 2 Fatale.

Všichni jste tedy  srdečně zváni a nezbývá mi než doufat, že počasí bude  Dni obce příznivě nakloněno.

 

  • Den obce
    Den obce
  • Den obce
    Den obce
  • Den obce
    Den obce