DEN OBCE

5. června 2008, 13:12

Rok utekl jako voda a opět zde máme červen – měsíc - ve kterém je Obecním úřadem Pržno       a Kulturní a sportovní komisí pořádán  Den obce. Tentokrát připadá termín konání na sobotu 14. 6. 2008 a program bude odstartován ve 13.00 hodin. Místem konání bude opět areál za hasičskou zbrojnicí.

Odpoledne bude poměrně pestré a snad si v něm každý nalezne něco ke své potěše a pobavení. Úvod slavnosti obstarají naši školáci, kteří tak odstartují  první část programu věnovanému našim nejmladším a  bude pomyslným dárkem ke Dni dětí.

Těšit se mohou na řadu překvapení,  které budou naplněny legrací , zábavou , kouzly i pohádkami. Celé odpoledne se také děti mohou naplno  vyřádit na  skákacích  atrakcích.

Po části vyhrazené nejmladším přijdou na řadu všichni milovníci lidové písničky     a dechovky. Rozezpívat a možná  i roztančit návštěvníky Dne obce přijede patnáctičlenný SENIOR BAND – dechový orchestr z Frýdlantu nad Ostravicí  a také pěvecký soubor PRŽŇANKA.

Návštěvníci se mohou těšit také na vystoupení SILÁKA ALIHO po jehož siláckých kouscích přijde na řadu koncert skupiny TEAM revival. Zbytek dne a celý večer   bude patřit taneční veselici se skupinou IMPULS z Ostravy a jen co se zešeří, vypukne originální  OHŇOVÁ SHOW, po níž bude následovat ohňostroj.

Tak tedy  takový by mohl být Den obce. Loňskému  1. ročníku přálo počasí a slavnost se opravdu vyvedla, tedy alespoň dle mínění valné většiny účastníků, kteří z velké části vydrželi do pozdních nočních, či brzkých ranních hodin. Snad i ten letošní Den obce bude stejně vydařený . 

                                                               PRŽNO! POJĎ SE BAVIT

                                                                                       Všichni jste srdečně zváni.