Číst více Poslat článek Diskuse (0) Autor: Petr Blokša Přečteno: 1688x

Číst více Poslat článek Diskuse (1) Autor: Petr Blokša Přečteno: 2487x

Odložení utkání

16. října 2009, 07.46

I tento týden nepřijde fotbalový tým SK Pržno o body.

Okresní fotbalový svaz ve Frýdku-Místku a Novém Jičíně odložil všechna utkání, která měla být sehrána ve dnech 16.-18.10.2009.

Číst více Poslat článek Diskuse (0) Autor: Petr Blokša Přečteno: 1861x

Pozvánka na šipkovou ligu

8. října 2009, 12.15

V neděli dne 11.10.09 začíná ligová soutěž v šipkách. Restaurace „U Lípy" tímto zve všechny příznivce tohoto nevšedního sportu k vytvoření domácí atmosféry. V 1500 hod. nastoupí DC Pržno proti Bertíkům z Vojkovic.

Branky Pržna vstřelili: Jiří Michna, Jiří Matýsek

Pržno již v 15. minutě vedlo 0:2, ale do poločasu soupeř  vyrovnal a ve druhém   poločase nás už jen dorazil. Opět náš tým napáchal spoustu chyb, které soupeř  využil.

23. září 2009, 09.03

Dosavadní účinkování našeho týmu je velice nepovedené. Po šeti kolech máme na svém kontě pouhopouhé tři body. Ty jsme získali právě v domácím prostředí proti Oldřichovicím které jsme ve 4. kole porazili 2:1, brankami Jiřího Šnapky a Petra Adamce.

V minulém kole jsem zajížděli do Staříče, kde jsme se utkali s B-týmem. Ambice na úspěch našemu týmu před zápasem nescházely, ale vývoj skóre v průběhu zápasu tomu vůbec nenapovídal. Do poločasu jsem prohrávali 2:0. Ve druhém poločase svitla naděje, když Jiří Michna snížil na 2:1 přímo z rohového kopu. Poté náš soupeř ale opět přidal branku a zdálo se, že je rozhodnuto. Navíc odešel z hřiště zraněný Robert Gola a vyloučený Tomáš Matýsek. Veškerá střídání byla využita, tak jsme zápas dohrávali v devíti. A to jako by nám vyhovovalo. Tým se semknul a po soupeřově hraní rukou  ve vlastním  pokutovém území  jsme dostali příležitost zkorigovat výsledek. K penaltě se postavil Jiří Michna a bezpečně proměnil. Náš tým bojoval a vyplatilo se to, protože již v nastaveném čase jsme vyrovnali brankou Pavla Janáse, který je u nás na hostování z Ostravice. Vypadalo to , že jsem urvali bod, avšak opak byl pravdou. Vidina bodu nás natolik uspala, že soupeř přímo z rozehrávky prošel celou naší polovinou přes čtyři hráče a vsítil vítězný gól. Rozhodčí poté ukončil zápas. Z hřiště odcházelo devět zpráskaných psů a další se z toho nemohli vzpamatovat v ochozech. Snad tedy příště?!

To příště může být už tuto sobotu26.9.,kdy  SKP  nastoupí  ke svému druhému domácímu utkání v této sezóně. Na svém hřišti přivítá od 16.00 hodin rivala z Vojkovic. Pohlédneme-li trochu do historie, zjistíme, že jsme tento tým, ostatně jako řadu dalších, již dva roky neporazili. V posledních dvou ročnících jsme odešli čtyřikrát poraženi (4:0, 2:1,1:0, 2:1) Doufejme, že se nám tuto sobotu podaří  opětovně uspět, stejně tak jako tomu bylo před třemi léty, kdy jsme porazili Vojkovice v domácím i jejich prostředí ( 3:2 a 4:0).

Přijďte tedy povzbudit náš tým k lepšímu a snad i vítěznému výkonu.