Číst více Poslat článek Diskuse (0) Autor: Petr Blokša Přečteno: 1414x

Číst více Poslat článek Diskuse (2) Autor: Petr Blokša Přečteno: 1802x

SK Pržno, oddíl kopané, zve své příznivce na poslední domácí utkání podzimu.

SKP se utká s týmem Bukovce od 15.00 hod.

Přijďte povzbudit náš tým. Děkujeme.

Číst více Poslat článek Diskuse (0) Autor: Petr Blokša Přečteno: 1586x

7. října 2010, 09.47

Závěr podzimní části se kvapem blíží. Náš tým v průběhu  měsíce října odehraje poslední  čtyři utkání.

Přijďte povzbudit náš tým, který si zatím nevede vůbec špatně. Se ziskem 18 bodů se nachází na 3. místě tabulky O.S.

9. září 2010, 14.53

V sobotu 11. září od 16.30 hod. proti týmu Paskova. Přijďte povzbudit domácí v souboji o další body.

Ze sportu

SKP v srpnu vstoupilo do nového ročníku fotbalové soutěže. A byl to úvod, na naše poměry, dlouho nevídaný! Náš tým totiž zvítězil hned v prvním kole ve Vojkovicích 1:2 (1:1). V počasí, velmi náročném na fyzickou připravenost, měl po celý zápas náš tým více ze hry a proto také zaslouženě zvítězil.  Branky vstřelili synovec Jakub a strýc  Pavel - Šindelkovi.

Vítězný duch  z úvodního utkání přerostl v odhodlání mužstva, potvrdit zisk těchto bodů i v domácím zápase proti Milíkovu. S tímto  týmem ale SKP, již dlouhou řadu let nebodovalo.  Hrálo se opět za krásného a  teplého počasí . Odhodlání zvítězit stále přetrvávalo , ale předváděná hra tomu jaksi nenapovídala. Postupem času si však Pržno vypracovalo převahu a po trestném kopu ze 14 min. , zahrávaném Jiřím Matýskem, se Pržno ujalo vedení. Po pěti minutách přišla další šance po rohovém kopu,  soupeř nepokryl v šestnáctce Davida Grégra  a ten nekompromisně vpravil poskakující míč za záda milíkovského gólmana.  2:0. Přišla 25. minuta a  stejný hráč, krásným halfvolejem z dobrých pětadvaceti metrů, překonal soupeřova brankáře ranou pod břevno, potřetí. Do druhého poločasu tým vstupoval s vědomím dostatečného náskoku a s cílem, nezkomplikovat si další vývoj utkání. To se podařilo. V 68. minutě ještě přidal další krásnou branku opět Jiří Matýsek. Hattrick mohl dovršit David Grégr, který byl určen na penaltu nařízenou po faulu v pokutovém území, ale nedal a tak zápas  skončil 4:0 . Domácí kabinou se tak opět  rozléhal vítězný pokřik.

Poslední srpnové utkání bylo odehráno 28.8. v Janovicích proti místnímu "béčku". (Není béčko , jako béčko, zvláště, když A tým hraje krajskou soutěž). I přes tuto skutečnost, že je soupeř favoritem utkání, šel náš manšaft do zápasu s odhodláním odehrát co nejlepší výsledek. Dlouho jsme vzdorovali. Soupeř se ujal vedení v 41. minutě. Do druhého poločasu vstupoval náš tým se snahou o vyrovnání. Bohužel, soupeř přidal ještě dvě branky. Za SKP zkorigoval pár minut před koncem krásnou střelou střídající Jakub Šindelek. Konečný výsledek 3:1 pro domácí Janovice.

Vstup do sezóny to byl  velmi úspěšný . Tři kola -   šest bodů , tolik mělo Pržno v loňské sezóně po celém podzimu. Start byl tedy výborný, věřme, že další výhry budou následovat.