Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Odpadky AVE

Autor: Pekárek Muž

Založeno: 28.12.2016, 14:16
Odpovědí: 8

Je nějaký důvod, proč nám dnes 28.12. nevyvezlo AVE odpadky ?
Popelnice byla před barákem nachystaná. To už jim ten poslední barák nestál za to ?
Díky

Odpovědět na příspěvek

Re: Odpadky AVE

Autor: Milena Tvrdoňová Žena

Založeno: 29.12.2016, 13:04

Dobrý den,
dnes ve 12,30 hod. jsem byla u Vašeho domu, abych zjistila, zda popelnice je stále nachystaná nebo již byla vyvezena, příp. není na dostupném místě - bohužel nikoho jsem nezastihla doma a popelnice také není nikde přistavená. Proto se nemohu na AVE na důvod neodvezení popelnice dotazovat, když nemohu zjistit, zda svoz odpadu nebyl proveden, protože vím, že včera AVE jezdilo opakovaně po některých trasách.
S pozdravem
Milena Tvrdoňová

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Odpadky AVE

Založeno: 30.12.2016, 08:45

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že všechny popelnice z ulice byly už pryč, měl jsem za to, že v naší ulici byl svoz proveden a popelnici jsem dal za plot.
Fotky jako důkaz, že byla popelnice nachystaná si nedělám, ale asi začnu. Odpadky teď nemám kam dávat, těch 14 dnů nám tak akorát vychází. Každopádně děkuji reakci.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Odpadky AVE

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 02.01.2017, 14:11

Dobrý den,

chlapi k vám zajedou a pokud bude popelnice přístupná, tak Vám odpad odvezou. Pokud nebude, tak ji nachystejte na zítra (3.1.) ráno. Každopádně třiďte.
S pozdravem
Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Odpadky AVE

Založeno: 04.01.2017, 12:32

Děkuji, že jste mi popelnici vyvezli, tohle jsem nečekal, byl jsem naštvaný na AVE :-)
Pokud jde o třídění, tak to provádíme a popelnice nám na těch 14 dní v pohodě vydrží, když se to ale propásne, tak je s tím už problém.
Ještě jednou díky.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Odpadky AVE

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 04.01.2017, 14:57

Zdravím,
na AVE být naštvaný nemusíte. Oni tam byli, ale holt jste neměl popelnici venku.
Pro příště vždy platí, že v den svozu musí být nádoby vytaveny od 6.00.
Rádo s stalo, zdravím.

Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpadky AVE

Založeno: 04.01.2017, 15:04

Nedá mi to musím reagovat, popelnice tam byla od cca 6:30 do cca 15:30... To už je jedno.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpadky AVE

Autor: Jiří Fišer Muž

Založeno: 04.01.2017, 22:08

"Také mi to nedá a musím reagovat."
Člověk, který má soudnost, pochopí, že po vánocích toho mají popeláři hodně a nemusí to stihnout na jeden zátah. Soudný člověk pochopí, že to nemusí stihnout odvézt ani ve stanovený den a hold tu popelnici vytáhne ještě jednou druhý den ráno.
Někdo, ale v den svozu neváhá v 14:16 hod. sednout k počítači a pobrečet si v obecní diskusi.
V době, kdy má Obecní úřad uzavřeno.
Pokud jste byl naštvaný na AVE, možná stačilo v těch 14:16 hod. tam zavolat (telefon na dvě kliknutí na internetu).
Chtělo by to s nástupujícím novým rokem více tolerance a pochopení.
JF

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpadky AVE

Autor: Žena

Založeno: 05.01.2017, 14:38

"Také mi to nedá a musím reagovat."
JF - NÁPLAVA?????
Nikdo tady nebrečí!!!!Byl to jen slušný dotaz,který dostal slušnou odpověď.Tak prosím nikoho neurážejte.

Odpovědět na příspěvek