Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Kde se poděly všechny videonahrávky?

Autor: Michal Vašut Muž

Založeno: 05.12.2016, 20:10
Odpovědí: 2

Zdravím, kde se poděly všechny videonahrávky, které v obci na různých akcích vznikly? Byly někdy puštěné v kabelovce? Nevím ... a stejně jako já to neví další spousta lidí, kteří kabelovku nemají.
Navíc ten dron, co lítal na posledních pár akcích zřejmě taky něco natáčel. Nebo chtěl jen někdo zamachrovat s novou hračkou?
U starých nahrávek, které byly snad pořízeny ještě na pásku (VHS) chápu, že je třeba vykonat nějaké úsilí, kdyby to chtěl někdo převádět na digitál, ale u nových (jako je třeba ten dron) tuhle výmluvu neberu.

Odpovědět na příspěvek

Re: Kde se poděly všechny videonahrávky?

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 07.12.2016, 12:32

Dobrý den,
nevím které všechny videonahrávky máte na mysli?
Některá videa, která jsem pořizoval osobně, mám v počítači. Těch ale moc není.
Některá videa byla použita ve dvou filmech o Pržnu, které jsou pouštěny občasně při společenských akcích.
Dron natáčel během tohoto roku různá místa a různé příležitosti. Výstup ještě není hotov.
Takže žádné výmluvy. Až to bude zpracováno, tak budou určitě k vidění.
Zdravím, Per Blokša.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Kde se poděly všechny videonahrávky?

Autor: Michal Vašut Muž

Založeno: 07.12.2016, 13:34

Ok, možná že se některé videa pouštěly, nevím o tom (a to se snažím na tyhlety obecní akce chodit). Každopádně vím, že občas právě na takových akcích poskakoval jakýsi chlápek s kamerou (nevím kdo to byl, ale byl to ten sám, takže předpokládám, že to bylo pro obec).
Na výstup z dronu se těším a doufám, že až se rozjede nový web, tak to tam najdu.

Odpovědět na příspěvek