Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

 

 

 

obtěžování

Autor: Iveta Žena

Založeno: 27.09.2016, 16:43
Odpovědí: 2

Dobrý den, píši zde jménem své rodiny. Nedávno jsme se přistěhovali z Bašky tady do Pržna, netušili jsme ovšem, že se stěhujeme do domu s pochmurnou minulostí. Paní Golová, která nám dům prodávala zcela zamlčela, že její syn zde zavraždil svou ženu, věřte nám, že toto zjištění bylo pro nás zdrcující, ale co jsme mohli dělat? Dům je náš a my s jeho minulostí nemáme nic společného. Samotný dům, přece nemůže za to, co se v něm dělo a duchové tady po nocích nestraší.
V poslední době nás ovšem udivují stále častější útoky některých z obyvatel Pržna....To si takhle pijeme na zahradě kafe a kolemjdoucí pán má potřebu na nás vybafnout, ať mě jako muž taky nezaškrtí....nebo paní Enderlová má tendenci za naším plotem sprostě nadávat a napadat nás. Co jsme komu proboha udělali? Prosím vás tedy všechny o pochopení, my sami se cítíme podvedeni, ale ještě jednou musím napsat, ten dům za to opravdu nemůže a my jsme normální, tak nás prosím nechte být a neobtěžujte nás s věcmi, za které nemůžeme. Ať mrtví spočívají v pokoji.
Děkuji

Odpovědět na příspěvek

 

Re: obtěžování

Autor: Žena

Založeno: 28.09.2016, 10:37

Lidi jsou prasata a tak se mi zdá že někteří lidi z Przna nemají co dělat.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: obtěžování

Autor: Michal Vašut Muž

Založeno: 28.09.2016, 20:21

Vítám Vás na Pržně.

Bohužel někteří lidi dříve mluví než uvažují. Doporučuju nad tím mávnout rukou, ono se to časem utřepe. Pokud Vám nevadí, dle mého názoru, větší problém - že Vám přímo kolem baráku jezdí auta, tak minulost domu je snad nepodstatná (pokud tedy není dům nějak poničený / jinak znehodnocený). Záleží jak si to tam zařídíte a jak se Vám tam bude žít.

Ať se Vám daří.

Michal

Odpovědět na příspěvek