Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Kontakty

Autor: Franta Muž

Založeno: 09.09.2016, 07:33
Odpovědí: 10

Můžete mi laskavě říct, kde máte na stránkách kontakty? Aby se v tom prase vyznalo!!! Ten co ty stránky dělal zaslouží pověsit do průvanu.

Odpovědět na příspěvek

Re: Kontakty

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 09.09.2016, 08:33

Dobrý den,

kontakty naleznete zde: http://www.przno.cz/cz/menu/1/obecni-urad/
případně stačí zadat vyhledávanou rubriku do vyhledávače a mělo by to požadované vyhledat.

V současné době jsou ve vývoji stránky nové, které budou jistě daleko přehlednější.

S pozdravem
Petr Blokša, starosta

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Kontakty

Autor: Michal Vašut Muž

Založeno: 09.09.2016, 18:05

Tak to mě zajímá. Která firma ten web bude dělat? Bude se opět jednat o nějaký specifický systém dané firmy, který když skončí smlouva s danou firmou nepůjde použít a v případě nějaké budoucí inovace se bude web dělat nanovo? (jako je tomu zřejmě nyní) Nebo bude web založen na nějaké otevřené platformě typu WordPress který je v základu zdarma (samozřejmě převod stávajícího webu a vytvořeni vzhledu něco stojí), snadno ovladatelný, existuje pro něj spousta doplňků a co je hlavní, netrpí výše popsaným problémem - to jest budeli v budoucnu něco předělat ( vzhled, funkcionalita, ...) nebo budeli servis poskytovaný firmou příliš drahý, může to udělat firma jiná (nebo i schopnější jedinec).

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Kontakty

Založeno: 12.09.2016, 09:46

Dobrý den,
web bude dělat stejná firma, tedy Web & Media. Stávající stránky máme již cca 10 let. Firma stále zajišťuje kompletní servis a provoz. Náklady na roční provoz jsou cca 2800,-Kč. Firma řeší operativně případné problémy a požadované aktualizace.
Nový web by měl stát 25 - 30 tis.
I stránky před 10ti lety stály zhruba stejně.
Nejsem odborník, ale domnívám se, že otevřené platformy nenabízí takovou škálu funkcí, jakou očekávám od nového webu.
No a kolik je podle Vás odpovídající cena?

Děkuji, P. Blokša

Odpovědět na příspěvek

Autor: Žena

Založeno: 10.09.2016, 19:44

Dobrý večer,
proč hned tolik agrese? asi by jste Vy potřeboval pověsit do průvanu, aby jste si uvědomil, jak se chovat. Když někde píši, tak se i podle toho chovám.

Odpovědět na příspěvek

Autor: olda Muž

Založeno: 11.09.2016, 11:12

Když někde píšu (ne píši) tak se aspoň podepíšu (ne podepíši). Takže tady nikoho nepoučuj o chování vážený neznámý!!

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Kontakty

Autor: Žena

Založeno: 11.09.2016, 13:52

Oldo....Oldo....Oldo....

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Kontakty

Založeno: 13.09.2016, 14:33

A že by jsi se aspoň představila ať vím se kterou obecní .... mám tu čest!

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Kontakty

Autor: Adol-f Muž

Založeno: 20.09.2016, 14:36

Vy jste se podepsal? Ci jste v obci vseobecne znam pod prezdivkou "olda" a vsichni krome naplav vi o koho jde?

Naprosto souhlasim s pani ci slecnou ohledne jeji vytky na chovani Frantiska. Dovolil bych si ho rozsirit i na Vas.

Pani (a nikomu) se nedivim ze si radeji preje zustat v anonymite. S lidmi vaseho razeni clovek nikdy nevi :-)

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kontakty

Založeno: 24.09.2016, 13:19

ve tvém případě použiji nic neříkající argumentaci podle vzoru slečny (paní)
Adolfe.... Adolfe... Adolfe
a k tomu smajlík s vypláznutým jazykem!!

Odpovědět na příspěvek

Založeno: 11.09.2016, 17:17

To není agrese, to je projevený zájem, protože vím jak tohle obvykle dopadá. Navíc jsem si ani nevšiml nějaké zmínky o tom, že by se měl nový web dělat (možná jsem to přehlédl) - nějaký dotazník, nebo průzkum mezi občany co by od nového webu očekávali, nebo nějaké výběrové řízení na firmu (zřejmě asi není povinnost od státu).

Každopádně ono to není první věc, co se tady v obci dělá na tajňačku, nebo je typu "one man show" a ostatní o tom ví pramálo, nebo vůbec nic.

Přeji pěkný den. MV

Odpovědět na příspěvek

Založeno: 03.02.2017, 17:39

Přeju pěkný den, zajímalo by mě, v jakém stavu je nový web? V listopadu, na setkání občanů, se zastupiteli obce mi bylo řečeno, že je v podstatě hotový a dolaďují se detaily.
Dneska je únor a stále běží web starý / nepřehledný / plný chyb/ ... Ono se čeká na nějakou speciální příležitost (Den obce, ...), kdy se to spustí? Nebo ta firma není schopná na hotový redakční systém, za tak dlouhou dobu, vytvořit vzhled a převést obsah stávajícího webu?!?

Děkuji za odpověď.
MV

Odpovědět na příspěvek

Založeno: 06.02.2017, 09:35

Dobrý den,
ano, v listopadu jsem Vám to sdělil. Stejná otázka byla zodpovězena i v únorovém čísle zpravodaje. Není to o firmě, ale o tom, že holt se mi nedostává času, abych si s webem pohrál a doladil jej. Řeším to po večerech. Chtěl bych jej definitivně dorazit do konce února. Kapacitně to zkrátka nestíhám!!
Asi tak. S pozdravem
Petr Blokša, starosta

Odpovědět na příspěvek