Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

pizzerie

Autor: voprsteny Muž

Založeno: 04.09.2016, 17:51
Odpovědí: 15

Starosto a lidi przna co to tam mate za pizzerii spina,smrad sklenice nemyte ze pivo vnem smrdi pribory spinave o obsluze ani nemluvim.Stavim se tam kdyz jezdim na kole. To snad nemyslite vazne.Jak jste to mohli dopustit z vyhlasene pizzerie udelat toto.Opravdu se vam divim.

Odpovědět na příspěvek

Re: pizzerie

Autor: Žena

Založeno: 05.09.2016, 17:32

DOBRY DEN,
JSEM NOVY NAJEMCE PIZZERIE A DOST ME MRZÍ ,ŽE JSTE BYL NESPOKOJEN A PROTO JSEM DNES OBEŠLA PAR HOSTU ,ABYCH ZJISTILA CO BYLO NA VAŠÍ STIŽNOSTI PRAVDA .BOHUŽEL NEBO SPÍŠ BOHUDÍK MI NIKDO Z NICH NEPOTVRDIL VAŠE NAZORY TOALETY BYLY ČISTÉ,SMRAD V HOSPUDCE NEMĚL BYT Z ČEHO,PIVNI TRUBKY SE ČISTÍ CO 14 DNÍ A SKLENICE SE MIJÍ STANDARTNÍM ZPUSOBEM A TO JSEM SI OPRAVDU DALA PRACI S TIM ŽE JSEM SE ZEPTALA HOSTU KTEŘÍ CHODÍ DOCELA PRAVIDELNĚ NEMYSLÍM TÍM ŠTAMGASTY .DOUFAM ŽE NEZANEVŘETE A NEZLOMITE NAD NÁMI HUL .

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: pizzerie

Založeno: 08.09.2016, 12:47

Dobrý den, nedá mi to nereagovat, ale musím bohužel souhlasit s prvním příspěvkem! Nejen já, ale i moji známí, kteří jsme k Vám pravidelně chodili, jsme se shodli, že úroveň pizzerie značně poklesla a opravdu je to škoda! Obsluha hrozná, pivo nevalné chuti, ale to jak kdy, dlouhé čekací doby na pizzu, která už bohužel není to co bývala. A poté, co známí měli po konzumaci vaší pizzy střevní potíže, objednáváme si vždy s obavami a raději volíme obyčejné pizza pečivo, kde snad není co zkazit. A to jestli máte špínu v kuchyni, by snad měla prověřit hygiena. Takže všichni doufáme, že si tyto výtky vezmete k srdci a polepšíte se!

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: pizzerie

Autor: voprsalek Muž

Založeno: 09.09.2016, 10:02

Dobry den.
Tento prispevek pisi jak 1 tak k 2 komentari.
I kdyz jste novy najemce tak byste se mela snazit to udrzet na te kvalite jak byli lide zvykli a ne to hnat do zahuby. A jak jsem se informoval neni to poprve.
Nemyslel jsem spinu v kuchyni,tam jsem vzivote nebyl myslel jsem vseobecne co je videt okem na prvni pohled jak vejdete a to nejsem zadny puntickar,ten smrad se spise stahoval na WC a ta obsluha to snad nebyla ani divka mi pripadala jak necim sjeta ta nechodila ta doslova u toho roznaseni tancovala ucet pocmarany ze se v tom sama nevyznala.Ja hul nad vami nelamu ale vy se musite nad sebou zamyslet jestli na to mate.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: pizzerie

Založeno: 16.09.2016, 12:58

Když jsme pizzerii přebírali trubky na pivo byli v dezolátním stavu vse jsme vyměnily za nove a ty se udržují hygienu jsme meli nedávno a neshledala zadny problém suroviny nekupuji do zásoby abyCh mela jistotu že je vse v pořádku čekací doba na pizzu je podle toho kolik je obj.paní kuchařka ktera u nás pracovala než mela úraz a podotýkám ze tam byla 10 let a čekací doba je porad stejna co se tyče obsluhu s tim souhlasim byla hrozna a tim se omlouvám všem už tam nepracuje .Všem

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: pizzerie

Autor: Muž

Založeno: 19.09.2016, 10:32

Takže teď už to chce udělat něco ohledně slunečníků a bude to v cajku. A když mluvím o slunečnících tak tím nemám na mysli ty dva pidideštníčky na kraji stolu. V létě když je na slunku 40 víc je to o hubu ještě v 6 večer. A jeden velký slunečník to určitě nezachrání. Navíc je už asi měsíc nefunkční a to bylo slunečných dnů ještě dost. Myslím si, že na to, kolik ta pizza stojí tak z ní musíte mít slušný "vývar" tak by snad oprava jednoho a dokoupení druhého slunečníku neměl být problém. Navíc si myslím že ty slunečníky dávají pivovary do pronájmu zadarmo.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: pizzerie

Založeno: 21.09.2016, 18:57

Dobrý den,slunečniky se dávají zdarma to máte pravdu zadali jsme o tři dostali jsme jeden a ještě k tomu vývaru možná by byl,ale prebrali jsme hospodu a její zařízení v kuchyni v dezolátním stavu,takže z vývaru jsme pořídily stroje a auto na rozvoz a vse nejde hned a jestli si někdo myslí že je už ze me milionář, tak ať si to někdo zkusí možná tak před 20 lety.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: pizzerie

Založeno: 24.09.2016, 13:34

Nevím jaké stroje (v kuchyni kde se dělá pizza) máte na mysli a pokud se jedná o to auto, tak to bych tipoval že mohlo vyjít tak max na 40tisíc.
A pokud mluvíte o tom "dezolátním" stavu, tak nevím ale za předchozího nájemce prošla pizzerie rekonstrukcí (střecha, záchody, klimatizace apod.)

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pizzerie

Založeno: 25.09.2016, 20:38

Nebudu se zpovídat co kolik stalo stroje na strouhání na dělání těsta apod.klimatizace nefunguje jak má spíš si myslím, že Vám vadi má osoba připadá mi to jako hon na čarodějnici pokud máte nějake připomínky tak se stavte a můžete mi to říct do oci.Tim bych ukončila tady tu diskuzi.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pizzerie

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 26.09.2016, 10:13

Dobrý den,
rekonstrukci neřešil předchozí nájemce, ale vlastník objektu, tedy Sportovní klub Pržno. Opravy byly částečně financovány z dotace a velkou měrou se podílela obec.

S pozdravem, Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pizzerie

Založeno: 26.09.2016, 14:39

To že rekonstrukci neřešil nájemce je mi známo! Možná jsem si pod stesky současného nájemce zahrnul vše (...přebrali jsme hospodu a zařízení v kuchyni v dezolátním stavu...). Pokud měl současný nájemce na mysli pouze kuchyň, kterou vlastník objektu asi neřešil, tak to se omlouvám.
Pokud ale jde o výtku na špatně fungující klimatizaci, tak ta jde za vlastníkem objektu potažmo za Vámi pane starosto, jakožto představitelem obce, která se na rekonstrukci velkou měrou podílela (jak sám uvádíte).

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pizzerie

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 26.09.2016, 15:31

Zdravím,
netuším, o jaké klimatizaci je řeč? Předchozí nájemce si sám řešil odvětrání z lokálu. To nešlo za SKP. Odvětrání toalet jsme řešili a tady s funkčností nemám problém.
Podotýkám, neřešili jsme klimatizaci.

Asi tolik na vysvětlenou, i když netuším komu vysvětluji.
S pozdravem

Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pizzerie

Založeno: 09.10.2016, 17:21

Magdulena Lenicka

pizzu kterou jsme si s manželem 6.10. objednali nás velmi zklamala,,mysleli jsme že je složená jen z ingredienci které jsou poživatelné a zdraví nezávadné,ale chlupy v pizze????myslím že hygiena by tak jak my nejednala,manžel vyblil i oběd,,,,,,všimli jsme si při minule návštěvě že uvnitř pobíhají 2 velci černí psi,tak jsme usoudili že ta ztracená srst patří jím,,,,dobrou chuť
7. říjen 2016 · Musim k tomuto přispěvku dodat že toto je tam normalni psi si pobihaji po cele hospode.Ja bych si tam už nic krom piti neobjednala.A ten přistup o tom ani nemluvim.Byli jsme tam na bernarda a ten co si rika šef tak se popere no to je uroven.Kuchařka si chodi po hospodě cela od mouky a muchla se se psama a pak jde dělat pizzu fuj hnus byt na mě tak ji vyrazim.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pizzerie

Založeno: 09.10.2016, 19:48

Pan Jakubec se nepopral jen pana který hrál byl trochu ovinen a byl sprosty a ještě misto smluvene částky si řekl o mnohem větší sumu tak ho vyhodil za chlup v pizze se omlouvám kuchařka je od mouky protoze s ni pracuje a k tem psum to máte pravdu neměli by tam byt o to se postarám. Jen je mi lito že se tady už podruhé pise že máme pizzu se ktere je některý spatne nevím co na to napsat

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pizzerie

Založeno: 09.10.2016, 19:53

Chodi nám sms ze jim pizzy moc chutnají za poslední měsíc jich bylo 31 nechci zpochybňovat vás názor a zkušenost ale ingredience se kupují cerstve a nikdy ne do zásoby moc me to mrzí

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pizzerie

Založeno: 09.10.2016, 20:39

Popravdě si myslím že někteří lidi z Przna me chtějí zlikvidovat a nepřejí mi ještě k te nehodě na Bernarda nikdo krom personálu už tam nebyl tak nevím odkud víte že k něčemu došlo a rvačka to rozhodne nebyla. Jestli máte někdo nějaký problém nevím proc se neřekne hned ono je asi lepší to napsat tady má to větší efekt. Nechápu to tolik zla v jedné male vesnici

Odpovědět na příspěvek