Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Sagar,sportovní ples Baška

Autor: Sovová Žena

Založeno: 02.03.2016, 11:22
Odpovědí: 4

Dobrý den. Kapela Sagar která hrála na sportovním plese v Bašce byla uplně katastrofická! Nehorázně se opili že nebyli schopni zpívat a i kdyby byli schopní tak jejich hudba je snad z doby 80tých let. Občas taková hudba nevadí jako vsuvka ale né na cellý ples! Nepíšu to jen za sebe ale i za kamarády. Jináč poděkování za parádní rozvoz autobusy a za užasné skvělé sportovní mažoreťáky,jen tombola mohla být zábavnější a bohatší,na stole alespoň víno nebo jednohubka jak to bývalo dřív.

Odpovědět na příspěvek

Re: Sagar,sportovní ples Baška

Autor: Sopčák Martin Muž

Založeno: 03.03.2016, 17:54

Sagar - opravdu ostuda, české písničky asi neznají . A když už je hrají , tak se člověk nestačí divit , jaké "změny" se dají v prfláknutých hitech udělat. Ples super , hudba děs...

Odpovědět na příspěvek

Autor: Žena

Založeno: 05.03.2016, 11:05

Na tohle nelze nereagovat, takže se připojuji ke stížnostem ostatních. Na pár plesech už jsem byla, ale něco takového jsem ještě neviděla/neslyšela jako to co předvedla Kapela Sagar. To že se občas nedokázali sladit a hrál si každý po svém se dá "pochopit" vzhledem k tomu jak byli opilí, ale výběr písniček byl příšerný ! Prosím pořadatele aby na příště zkusili změnu kapely.

Odpovědět na příspěvek

Autor: Pavla Žena

Založeno: 08.03.2016, 00:07

Dobrý den, vaše názory mě překvapily, jelikož je kapela Sagar v okolí o stupeň výš, než ostatní. Opravdu už jsem taky na více plesech byla a můj názor je, že ples dělá z 90ti% kapela. Ráda tančím a již jsem zažila plesy, které mě hudebně neuspokojil. Mrzí mě, že jste odcházeli s tímto pocitem, protože většina se s vašimi názory neztotožňuje, což ukázal i stále plný parket. Každopádně za vaše názory děkujeme, i když si myslím, že výrazy "katastrofická", "ostuda", nejsou na místě. Hráli písničky jak starší, české i poslední hitovky od Maroom 5, Adél a jiných interpretů, což jinde moc neuslyšíte. A nemůžete čekat, že se replika bude zcela ztotožňovat s originálem....

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Sagar,sportovní ples Baška

Autor: Žena

Založeno: 11.03.2016, 21:02

Dobrý den, jen malý dovětek k plnému parketu! Když už se domluvíte s kamarády, vyjde Vám hlídání dětí, parádní volný víkend, tak ikdyby tam hráli dechovku od začátku do konce, tak natom parketě budete, protože jste se přišli bavit!
Tak doufejme, že naše řádky si přečte i kapela Sagar a příští rok budou trochu víc inovovat repertoar a že nebudou hrát stejné písničky, ve stejném pořadí, jako loni i letos a snad si ty panáčky dají až po uspěšném vystoupení.

Odpovědět na příspěvek