Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

 

 

 

Přestavba "staré školky"

Autor: Václavík Muž

Založeno: 19.04.2008, 20:18
Odpovědí: 2

Děkujeme za úřadem poskytované informace o dění v obci. Chystáme se v Pržně stavět RD a aktivita v obci je nám velmi sympatická. Můžeme-li se zapojit do hlasování k nabídnutým variantám, hlasujeme s manželkou pro variantu 2. Připadá nám pohledově více se hodící do podhorské vesnice i lépe koncepčně řešená.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Přestavba "staré školky"

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 22.04.2008, 07:47

Dobrý den,
děkuji za Váš zájem o dění v obci i za Váš názor.
Musím však podotknout, že při konečném řešení však nebudeme až tak moc vycházet z našich pocitů a sympatií k jednotlivým variantám, ale hlavním a určujícím
bude postoj Regionální rady MSK. Tento orgán, jak možná víte, posuzuje záměry, projekty a nakonec i žádosti o dotace předkládané na základě jednotlivých výzev do Regionálního operačního programu. Proto je nutné záměry a projekty obce "ohýbat" tak, aby procento úspěšnosti bylo co možná nejvyšší.
Neméně důležitá je v konečném důsledku i finanční náročnost jednotlivých variant, ať už přestavby staré MŠ, či jiných projektů a záměrů obce. Tudíž obdržení dotací je základem úspěchu realizace kteréhokoliv záměru.
S pozdravem Petr BLOKŠA

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Přestavba "staré školky"

Autor: Václavík Muž

Založeno: 22.04.2008, 22:20

O to více je chvályhodná Vaše aktivita. Děkuji za možnost být informován a přeji hodně sil do jistě náročných jednání s orgány MS kraje. S pozdravy Michael Václavík

Odpovědět na příspěvek