Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

nová technologie opravy cesty

Autor: bjalek miroslav Muž

Založeno: 05.08.2015, 07:55
Odpovědí: 5

dobrý den
nedávno se sešlo u kravína cca 40 lidí, plno aut a tak jsem si říkal ,konečně se s tou zborceninou něco bude dělat. Viděl jsem tam i místostarostu obce Ostravice pana Palana a když jsem byl nedávno na Ostravici a pana místostarostu jsem potkal , nedalo mi abych se ho nezeptal co tam tehdá v Pržně řešili.
Nebyl to kravín ale ( to mě podrž) nová technologie opravy cesty.
Nevím, kdo je odpovědný za ten paskvil co tam vznikl ale toto má být opravená cesta? To si snad někdo dělá legraci. Vždyť to je tankodrom .
Pane starosto, tak chcete opravovat cesty? to myslíte vážně?
Bjalek M.

Odpovědět na příspěvek

Re: nová technologie opravy cesty

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 05.08.2015, 11:48

Dobrý den, pane Bjalku,
myslíte si, že mi to udělalo radost? Určitě ne, padlý na hlavu ještě nejsem. Čekal jsem od toho rozhodně lepší kvalitu i stav povrchu.
Budeme situaci řešit se zhotovitelem.

S pozdravem, Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: nová technologie opravy cesty

Autor: bjalek miroslav Muž

Založeno: 05.08.2015, 17:53

pane starosto
vím, že na hlavu padlý nejste, ale dnes mi do schránky přišly noviny kde se píše, jak levně se cesta opravila, a že v budoucnu možná se takto opraví všechny cesty.
Bylo by dobré alespoň prozradit název ONÉ firmy, která takto levné cesty opravuje aby si v budoucnu případní zájemci rozmysleli zda opravovat za pomocí této podařené firmy či nikoliv.
V neposlední řadě by mě zajímala cena opravy této komunikace poněvadž to jsou prachy které se spláchly do kanálu.
s pozdravem Bjalek

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: nová technologie opravy cesty

Založeno: 07.08.2015, 08:03

Dobrý den,
opravu prováděla firma NVB LINE, která se těmito opravami a pracemi kolem silnic již dlouho zabývá. Působí zejména ve Zlínském kraji. A bez problémů. Už v minulosti prováděli v obci opravy SILKOTEM - žehlička (dílčí opravy výtluků apod.) Zkušenost byla dobrá.
Oprava dané plochy u kravína (cca 500 m2) by se měla pohybovat okolo 50.000,- Kč.

No, provedeme zametení komunikace a uvidíme, jaké o bude? Pak to budeme se zhotovitelem řešit. Pro něj to bude také jistě nepříjemné. Nemyslím si, že jsou to zlatokopové.
Samozřejmě, pokud se to neosvědčí, tak v takových opravách pokračovat nebudeme.
Tolik na objasněnou.

S pozdravem, Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: nová technologie opravy cesty

Autor: Jan Pajer Muž

Založeno: 11.03.2016, 13:39

Dobrý den pane Blokša,

jak se firma k celé situaci postavila? Uvažujeme o spolupráci s touto firmou. Trochu mě děsí, co tu čtu, nicméně chybu může udělat každý, ale důležité je, jak se k ní postaví, a jestli chybu odstraní.

Děkuji,

Pajer.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: nová technologie opravy cesty

Založeno: 14.03.2016, 07:25

Dobrý den,
budeme teprve "kvalitu" provedené opravy řešit. Spokojený v tuto chvíli být rozhodně nemohu.
Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek