Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

 

 

 

Re: Kravín - řešení zastupitelstva obce

Autor: Jiří Kývala Muž

Založeno: 27.03.2015, 16:27
Odpovědí: 1

Pane Václavíku,

děkuji Vám za vyjádření k problému kravína, který už není jen problémem tohoto objektu, ale nyní i chodníků pro bezpečnost občanů, což je důležitější.
Je škoda, že máte dojem, že diskuse k tomuto bodu je destruktivní. Že snad pouze pan starosta ve své trpělivosti dosud mohl ne dobře míněné připomínky zodpovídat s trpělivostí andělskou.
Podotýkám, že to naznačujete Vy. Stejně, jako naznačujete, co si asi myslím o odpovědných osobách ať už na OÚ nebo ZO. Je to ale vyjádření Vaše. Vy víte, proč si to myslíte.
Já se ale domnívám, že jako osoby vybavené důvěrou občanů-voličů máte postupovat s vědomím váhy svých osobností a úřadu. A to ve věci, která je, jak si dle Vašeho vyjádření uvědomujete, jasná. Vneste tedy do věci trochu dynamiky a hněte se stojatou vodou. Pokud, jako obec a úřad, nedokážete majitelce nejen vyjmenovat Vámi uvedené paragrafy, ale určit jí závazné termíny k nápravě jejich nedodržování, překračování a ignorování, nezmění se nic.
Medializace je taky jedna možnost a žádá-li si paní inženýrka její užití, vyhovte jí. Ale nečekejte, až na chybějícím úseku chodníků dojde k úrazu. Pak bude pozdě a půjde o otázku zavinění. Možná si to ani ona paní neuvědomuje.
Jsem rád, že věc je na dobré cestě a věřím, že komise nebude postupovat tempem "parlamentním" a že se tedy záhy dovíme, co se ve výstavbě chodníků pohlo, nejlépe když uvidíme, že se staví.

S pozdravem "jen konstruktivně"

J. Kývala

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Kravín - řešení zastupitelstva obce

Autor: Michal Vašut Muž

Založeno: 27.03.2015, 22:37

Ikdyž chápu o co Vám jde a v mnohém s Vámi souhlasím, tak tohle je trochu přehnané, ne? Ty chodníky tam nikdy nebyly a obešlo se to bez úrazu, navíc to v daném úseku jde obejít kolem budovy kravína, takže to není až tak hrozné jak popisujete.

Odpovědět na příspěvek