Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

 

 

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kravín

Autor: Jiří Kývala Muž

Založeno: 04.03.2015, 18:16
Odpovědí: 4

Pane inženýre,
děkuji za Váš vcelku souhlasný názor a dodávám, že o vyvlastňování jsem se zmiňoval, jako o jedné a to krajní možnosti, která by, věřím, nemusela být užita. Vzhledem k tomu, že stroje provádějící firmy stojí ještě u kravína, projekt je jistě k dispozici, nic nebrání v dokončení akce. Bude-li ovšem někdo odpovědný chtít a do věci se vloží. Předpokládám, že ani paní Fulnečková by nebránila dokončení chodníku a případné odkoupení odhadem asi 50m2, scházejících pro dokončení, by nemělo být problémem. Katastrální mapa potvrzující nezúžený příkop u kravína opravdu existuje. A závěrem. Myslíte, že nám někdo odpoví?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kravín

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 05.03.2015, 08:11

Vážení,

stroje stavební firmy stojící před kravínem, jsou zatím jediným ústupkem vlastníka, týkající se chodníku!!!!!! Skladovat zde materiál a parkovat techniku nám majitelka povolila. Toť vše!!!

Vaše předpoklady, že by paní Fulnečková nyní souhlasila a my dodělali i část před kravínem, jsou zcela mimo. Projekt k dispozici je, ale část před kravínem byla z důvodu nesouhlasu vlastníka, vyškrtnuta ze stavebního řízení. Tato část bude muset být řešena zcela samostatně a až poté , kdy obdržíme souhlasné stanovisko vlastníka.

Ve věci chodník jsme kontaktovali vlastníka i prostředníka. Bezvýsledně!!! Kravín a chodník před ním nejsou, z pohledu vlastníka, na programu dne. Alespoň zatím.

Nejedná se o 50m2, ale o zhruba 3x tolik. Myslíte si, že jsme o tom nejednali, nebo se alespoň nesnažili? MNOHOKRÁT!!!

Historickou katastrální mapu si můžeme maximálně prohlížet a vybarvovat, To je asi tak vše.

S pozdravem, Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kravín

Autor: Petr Vojtíšek Muž

Založeno: 15.03.2015, 19:45

Posílám pro jistotu ještě jednou (můj příspěvek je umístěn v jiném vláknu nepřehledně na konci za odpovědi pana Kývaly ze dne 13.3.15.):

Dobrý den, pane starosto. Když vidím diskuzi, která je zde vedena, je zřejmé, že chodníku se jen tak brzy nedočkáme. Tak mě napadlo: Šel by tento problém částečně vyřešit tím, že by se realizovala výstavba chodníku v místě za novou výstavbou ve Staré kolonii tak, jak navrhuje současný územní plán? Myslím tím trasu za novou výstavbou v lokalitě Staré kolonie - zkratka přes pole (dnes hlíněná cestička) s mostem přes Plavárenský potok. Děkuji za odpověď a přeji úspěšný pracovní týden. Petr Vojtíšek

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kravín

Autor: Michal Vašut Muž

Založeno: 10.03.2015, 18:09

Snad jenom pro upřesnění, pokud by si někdo neuměl najít aktuální katastr

http://vdp.cuzk.cz/marushka/?ThemeID=1&MarQueryID=PA&MarQParamCount=1&MarQParam0=3374449802

Opravdu tam není místo a jak už tu zaznělo, jestli se stala chyba před aukcí nebo po ní, to už je úplně jedno. Důležité je jak z toho ven.

Před volbami zaznívaly zmínky o získání dotací na likvidaci brownfieldů. Pohlo se to nějakým směrem, nebo to pořád stojí na té paní?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kravín

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 18.03.2015, 07:26

Dobrý den,
zatím nemám žádné informace o budoucích dotačních titulech na brownfieldy.
Opakuji, snažíme se o komunikaci s vlastníkem, ale stále to vypadá, že je pouze jednosměrná.

S pozdravem, Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek