Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Rekonstrukce bývalé školky

Autor: Michal Vašut Muž

Založeno: 28.03.2014, 20:21
Odpovědí: 3

Dobrý den, dle mých informací (a myslím, že to bylo i tady na webu) se mělo s rekonstrukcí začít už někdy v únoru. Kde je problém?

Odpovědět na příspěvek

Re: Rekonstrukce bývalé školky

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 31.03.2014, 08:17

Dobrý den,

člověk míní a ve skutečnosti je vše jinak. Největší problém byl v administraci celého výběrového řízení. Několikrát se doplňovaly informace napříč všemi směry.
Dále. Na vše jsou předepsané termíny a termíny a termíny. V pátek 29.3. proběhlo finální hodnocení nabídek. Nyní bude potřeba vyčkat, zda-li se někdo neodvolá a také bude muset proběhnout kontrola kompletní administrace VŘ. To bude trvat nejméně měsíc, když dobře půjde. No a pak snad budeme moci podepsat smlouvu s dodavatelem stavby.
Holt jsem naivně doufal, že vše půjde daleko rychleji.
Zdravím, Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Rekonstrukce bývalé školky

Autor: Michal Vašut Muž

Založeno: 29.05.2014, 10:08

Dobrý den, tak se zase po 2 měsících ptám (ano jsem rýpal, ale zajímá mě to), jak se věci, odhledně rekonstrukce, od minula hnuly (a jestli vůbec).

Děkuji za odpověď.

Michal Vašut

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Rekonstrukce bývalé školky

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 05.06.2014, 10:38

Dobrý den,
situace se zkomplikovala. Původní rozhodnutí o výběru dodavatele stavby muselo být zrušeno. Opětovně probíhá výběr nového dodavatele stavby. Nedokážu v tuto chvíli jednoznačně říci, kdy bude celý proces výběru dokončen. Jen doufám, že to snad tentokráte vyjde a kontrola potvrdí správnost celé administrace VŘ. O skutečnostech budu informovat v tisku apod.

S pozdravem

Petr Blokša, starosta

Odpovědět na příspěvek