Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

zpráva

Autor: Zdeněk Hanke Muž

Založeno: 07.09.2011, 07:48
Odpovědí: 7

Zdravím Vás z Brna a poprosil bych o zaslání fota mužstva žen s popisy jmen a kdy a odkud jsou.Použili bychom je do připravované knihy o kopané žen,ale jen s Vašim svolením.Děkuji za případnou Vaši spolupráci.Z.H.

Odpovědět na příspěvek

Re: zpráva

Autor: Verča Žena

Založeno: 22.09.2011, 13:00

Pane Hanke, kdyby jste zanechal nějaký kontakt na Vás, byla bych ráda... tak Vám odpovím zde a to velice stručně..
My jsme hráčky bývalého TJ COMFORT Dobratice, ale jelikož nás na tuto sezonu naše mateřské TJ nepřihlásilo do soutěže, tak jsme našly východisko z naší patové situace a to, že tuto sezonu odehrajeme pod hlavičkou TJ Pržno. Zatím jsme zde jen na hostování a nevíme co bude příští rok....

Hezký den Klaudová

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: zpráva

Autor: Petr Muž

Založeno: 22.09.2011, 14:11

SK Pržno - Sportovní klub Pržno

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: zpráva

Autor: Verča Žena

Založeno: 22.09.2011, 17:37

moc se omlouvám, ještě to nějak nemám vžité..... :-)

Odpovědět na příspěvek

Založeno: 05.10.2011, 07:52

Hezký dobrý den a odpovídám i když opožděně na Vaši zprávu.Takže to nevadí že jsou to bývalé Dobratice.Jen mi prosím zašlete společné foto s popisy jmen,kdy a dkud foto je. Díky Z.H.

Odpovědět na příspěvek

Založeno: 20.06.2012, 15:42

Moc se omlouvám že něco bych chtěl a nedám na sebe kontakt.Takže vše platí a já budu čekat na Vaši zprávu a popř.fota s popisy jmen.Děkuji a ještě jednou omluva.Z.H.

Odpovědět na příspěvek

Založeno: 16.11.2012, 14:17

Omnlouvám se ,ale až teď jsem si všiml Vaší zprávy a to že jsem nenapsal kontakt je moje chyba.Proto prosím o poslání foto mužstva žen s popisy jmen.Děkuji Z.Hanke 725 827 122

Odpovědět na příspěvek

Založeno: 28.11.2014, 09:40

Pani Klaoudová přeji Vám hezký den a chci se jen zeptat jestli nemáte společnou fotku z letošního roku,rád bych ji ještrě zařadil do Vašich foto.Jen bych poprosil o popis jmen.Také mám foto z turnaje 2014 v hale v Bruntále kde je na fotu 10 hráček a asi pan trener šel by udělat také popis jmen? Moc Vám děkuji Z.H.

Odpovědět na příspěvek