Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Zimní údržba

Autor: Jakub Muž

Založeno: 22.12.2010, 19:55
Odpovědí: 6

Tady přikládám jedno pobavující ale pravdivé video :-D
http://www.youtube.com/watch?v=e7sapA36szE&feature=player_embedded¨

Tak bych chtěl vysvětlit přistěhovalcům z kolonie pod ústavem (a dalším ) aby si uvědomili že se přistěhovali do podhůří BESKYD a že tady občas spadne sníh !! To není OSTRAVA kde je 5 cm sněhu ..
Tímto Vás žádám aby jste nezastavovali traktoristu, který to dělá pro vaše dobro aby jste měli čistou cestu a nenadávali mu že vám to hrne do vjezdu, který jste si odházeli ( nejste sami kdo musí odhazovat sníh , pokud to nechcete dělat odstěhujte se na jižní moravu tam skoro žádny sníh není )

Rozhrnujeme taky v BAŠCE a na posledním zastupitelstvu bylo 50 lidí kteří si přišli pochválit jak mají kvalitní zimní servis (že takový tam ještě nikdy neměli) . To s něčím takovým jsem se na Pržně ještě nesetkal, tady se najdou i takoví kteří si budou vymýšlet aby se jim odhrnulo od vrátek …atd Je to k pláči

Tímto jen mých pár vět k zamyšlení

Děkuji Jakub Herot

Odpovědět na příspěvek

Re: Zimní údržba

Autor: Muž

Založeno: 23.12.2010, 09:23

Dobrý den,pane Herote,bydlím pod tím ústavem a musím vám říct,že ikdyž mi zahrnete vjezd,nemůžu si vás vynachválit,jak často a dobře odhrnujete sníh,kolikrát líp,jak ve Frýdku máme odhrnuto v Pržně,takže neházejme,prosím,nové obyvatele Pržna do jednoho pytle :)

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Zimní údržba

Založeno: 25.12.2010, 14:51

Děkujem za pochvalu :-D
Ale aby jste nemysleli že chci slyšet pochvaly o to mi vůbec nejde, to je mi ,,šumafuk,, jen mi šlo o to aby se nezastavoval traktorista a nenadaválo se mu on za to nemůže dělá jen svoj práci.
Já dělám frýdlant a tam to je ještě horší :-/

A za to hození do jednoho pytle se omlouvám ...

Jakub Herot

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Zimní údržba

Založeno: 28.12.2010, 15:36

úplně v pohodě :),já vás fakt chválím jen tak v okruhu blízkých a nebo jen pro sebe a chápu,že srážka s člověkem,který nepochopí,že musí vzít taky lopatu do ruky.....mimochodem,to video fakt trefné :),díky

Odpovědět na příspěvek

Autor: Marek Fukala Muž

Založeno: 29.12.2010, 00:12

Taktez se pripojuji k pochvale. Zatim jsem nezaregistroval, ze by na ceste bylo vice snehu, a to i pri tech mistich pruvanech.

To ze nekdo nechape ze holt ten pluh alespon na jednu stranu ten snih proste hazet musi je smutne.

Zdravim.

Odpovědět na příspěvek

Autor: Michal Martínek Muž

Založeno: 10.01.2011, 09:59

Dobrý den,
rovněž se připojuji ke komunitě obyvatel Pržna, kteří jsou se zimní údržbou cest spokojeni.
Když si vzpomenu na zimní parkování v centru Ostravy, těch pár odhozených lopat před brankou nemůže přece nikoho rozhodit.
Děkuji za skvělý servis i za "nespokojence".
Martínek

Odpovědět na příspěvek

Re: Zimní údržba

Založeno: 24.04.2016, 17:28

Pane Jakube,
vím, že tento příspěvek už je nějaký ten rok nazpátek, ale nejde na to nereagovat.
Myslím si, že není vhodné, aby jste házel všechny přistěhovalce do jednoho pytle. To se opravdu nehodí, protože všichni nejsou stejní. Můj názor je, že jste měl konkrétně napsat o koho se jedná a psát k té dotyčné osobě svůj komentář. To, co se stalo je opravdu nemístné a není to o tom kdo odkud pochází, ale kdo má co v hlavě.

Odpovědět na příspěvek