Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

 

 

 

ÚP

Autor: Jan Valerián Muž

Založeno: 22.02.2007, 14:46
Odpovědí: 1

Dobry den,
mel jsem pocit, ze tech cca 35tis m2 bylo prevedeno resp.zmena UP byla schvalena jiz na minulem zastupitelstvu. Nebo se pletu? Mame moznost proti tomu nejak protestovat?Treba s odvolanim na dodrzeni vyhledu po 2020, jak sam zminujete?? Nebo treba s tim, ze drive nez budou dalsi rozfrcane stavebni parcely, bylo by dobre dokoncit stavajici?Tusim, ze kvalitni infrastruktura (prijezdove cesty) k nasim pozemkum v nejakem puvodnim UP take byla zahrnuta.A neni.A hrr na nove staveniste...
S pozdravem Jan Valerian

PS...Marku ahoj..posli mi maila na valerian@garantrans.cz

Odpovědět na příspěvek

 

Re: ÚP

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 22.02.2007, 17:51

Zdravím.
To co týče bezprostředně Vás je už upečeno, to máte pravdu. Další změny, respektive žádosti, jsou jinde, ale také směr jih či JV. Na protesty má právo každý občan s trvalým pobytem. Rozhodující je postoj zastupitelstva.
ÚP není k tomu, aby určoval,nebo přikazoval co má být do kdy hotovo, ale k tomu,jak by to mělo vypadat. Obec také ÚP nezavazuje k tomu, aby obec byla stavitelem,či snad invesrorem infrastruktury. Pokud tedy někdo bude mít tolik prostředků, že postaví i cesty a sítě komplet, tak třeba hrrr..To jaké máte dnes cesty, je bohužel pozůstatek z minula. Pravdou je, že ani nevím co Vám kdo slíbil a za jakých podmínek. Věřím, že budeme mít dostatek času i prostoru pohovořit o tom. Na mailovou debatu to není.
Z mé strany asi vše.
Hezký večer. Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek