Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

most pro pesi pres Bystry potok

Autor: Marek Fukala Muž

Založeno: 02.11.2010, 13:46
Odpovědí: 3

Dobry den,

Nevite prosim nekdo zda-li se nekdo dlouhodobe stara o pesi dreveny mostek pres Bystry potok za ustavem? V posledni dobe je v dost zalostnem stavu a nedavno se castecne propadl. Nejaka dobra duse jej provizorne vyspravila, ale typuju ze neprezije jarni tani.

S potesenim jsem kvitoval ze byl zahrnut do noveho UP, coz ve mne zazehlo plamenek nadeje.

Mozna kdyby obec prispela neco malo na hrebiky, dobra duse nektereho z panu Malisu velkoryse darovala par skaredych klad a nasli se dva tri lide ochotni obetovat jednu sobotu, dilo by se mohlo podarit a zase bychom mohli chodit v klidu par let na prochazky do Janovic.

Pokud ovsem pan starosta sezene dotace EU, obec vybuduje betonovy most s asfaltovym povrchem, oboustrannym provozem a jezdici schody smerem k ustavu tak se branit asi nikdo nebude.

Pokud by to tak nahodou nebylo, jsem jako casty uzivatel pripraven se obetovat :-)

Zdravim,
Marek Fukala

Odpovědět na příspěvek

Re: most pro pesi pres Bystry potok

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 08.11.2010, 08:03

Zdravím,
mostek je na soukromém pozemku, tak zřejmě vlastník.
Představu, jak by se mostek mohl opravit máte dobrou. Pochopil jsem Vás dobře, že byste byl ochoten obětovat jednu sobotu? Takže ještě dva pomocníky, pár hřebíků, nějakou tu kládu a půl je hotovo.
Uvidíme, něco s tím provedeme, pokud se dohodneme s vlastníkem.

S pozdravem
Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: most pro pesi pres Bystry potok

Autor: Marek Fukala Muž

Založeno: 08.11.2010, 11:22

Dobry den.

Podle katastru to vypada na 813/11 (levy breh) , 813/13 (potok), 2988/6 (pravy breh). Vse Grundelovi.

Pokud by obec vyjednala s vlastniky souhlas s opravou, pak jsem samozrejme ochoten prilozit ruku k dilu i financne prispet na material za predpokladu ze bychom realizovali neco v priblizne puvodnim rozsahu, tj. cca den dva prace v par lidech. Verim ze by se na "Grundelovu" jeste jeden dva pomocnici nasli.

Dejte mi pripadne vedet osobne, pokud bych mohl pro vec neco udelat.

S pozdravem,
Marek Fukala

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: most pro pesi pres Bystry potok

Autor: VOJTA Muž

Založeno: 13.12.2010, 12:15

KLOBOUK DOLŮ , JDE VIDĚT , ŽE NA SVĚTĚ JEŠTĚ JE DOBRO.TO MNE SNAD ZA VŠECHNY LIDI ZAHŘÁLO U SRDCE A ZÁROVEŇ POTĚŠILO DVONÁSOBNĚ.

Odpovědět na příspěvek