Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

osvětlení

Autor: Bjalek Muž

Založeno: 27.10.2010, 19:05
Odpovědí: 3

Tak jsem se ptal na osvětlení části obce Pržna a nic.
Kdesi jste mi pane starosto odpověděl na můj dotaz ale v sekci " ovzduší" a to ještě tak ,že tomu moc nerozumím .Prý na to nejsou peníze.
Tak ještě jednou,kdy je počítáno s vybudováním vř .osvětlení v části obce Pržno směr NÁŠ SVĚT,
přeci když se budovaly přípojky k jednotlivým parcelám,muselo se počítat v projektu taky s veř.osvětlením,nebo ne?
Přeci pane Blokšo, ty domy tam nestojí od včerejška aby na toto nebyly peníze.
Ještě jednou děkuji za fundovanou odpověď Bjalek

Odpovědět na příspěvek

Re: osvětlení

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 01.11.2010, 16:33

Zdravím Vás,
lokalita Gřundělovo je projekčně připravena na vybudování VO. Rovněž jsou zde již umístěny chráničky pro kabely. Během příštích měsíců bude požádáno o stavební povolení, proběhne výběrové řízení na dodavatele a pak bude záležet na tom, jak finančně náročná výstavba bude. Takže příslib na vybudování zde je, ale kdy dojde na realizaci Vám přesně neřeknu. Vaše lokalita není jediná z nových, kde není VO. Naopak patří k těm, které jsou nejlépe vybaveny infrastukturou (komunikace, dešťová kanalizace, parkovací plochy) Projekt na VO byl připraven v tomto roce, takže v minulosti, kdy se budovaly přípojky se s VO moc nepočítalo.. Prioritou je dobudování chodníků podél hlavní silnice a dobudování místních komunikací v lokalitě Olivkovo. Budeme se samozřejmě pokoušet o dotace. Zadaří-li se bude snad brzy i VO na Gřundělovu. Přesto si však myslím, že VO neochrání Váš majetek před zloději. Bohužel. Tolik tedy k dotazu.
S pozdravem
Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: osvětlení

Autor: Marek Fukala Muž

Založeno: 02.11.2010, 13:34

Zdravim pane Blokso.

Mam jen malou poznamku k tematu. Nevim jak je to s "normami" nebo s podminkami dotaci na VO, ale dle meho nazoru by stacily na delsi vetev lampy 2 a na kratsi 1, pokud se pouziji typy se svitem soustredenym do podelneho svazku. Jde vicemene o to, aby clovek videl alespon kam slape.

Vzhledem k tomu, ze pruchodky jste nechal prozirave polozit behem budovani cesty by to snad nemusel byt az takovy financni problem. Na druhou stranu chapu ze jsou zde i jine priority, jiste je lepsi byt potme nez aby nekoho prejelo auto na hlavni silnici.

Preju hezky den.
M.Fukala

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: osvětlení

Autor: Muž

Založeno: 13.12.2010, 12:56

o.k-také mám na to takový názor.

Odpovědět na příspěvek