Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Fotovoltaika-kdo za to může? KÝHO VÝRA!

Autor: Jaromír Skotnica Muž

Založeno: 13.10.2010, 21:42
Odpovědí: 3

Co oči nevidí, srdce nebolí. Tu bizarnost za tratí vídáme denně s několika otazníky v očích. Jak se s ní vyrovnat? Je to pokrok, tedy krok dopředu? To bude spíše balanc. Kdo to zase zprznil ušlechtilou myšlenku a dávný sen?

Minulá vláda v čele se satanášem Bursíkem, hlásá jeden z předvolebních letáků. Aha! Ale co to? Výsledky hlasování jsou jaksi mladšího data, nějak naruby a Bursík nikde (viz odkaz-Matějka).
A do toho zmatku jeden z „otců“ zákona píše (viz odkaz-Urban), že za to nemůže nikdo – KÝHO VÝRA!

Vzdávám to. Utěšuji se, že ani v minulosti nebyly všechny pokroky přímé a čisté a jsem rád, jak už tady zaznělo, že není hůř.

Pokud Vás moje drobná glosa trochu utěšila, nebyla zbytečná. Diskuse k tomu by zbytečná byla.

Hodně zdaru. js

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
František Matějka
Seznam politiků, kteří řekli ANO dotacím pro „obnovitelné“ zdroje
http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-kdo-nam-zdrazil-elektrinu-due-/p_politika.asp?c=A101003_121803_p_politika_wag

Milan Urban
Problémy s fotovoltaikou nemají konkrétní viníky
http://blog.ihned.cz/urban/c1-46802530-problemy-s-fotovoltaikou-nemaji-konkretni-viniky

Odpovědět na příspěvek

Re: Fotovoltaika-kdo za to může? KÝHO VÝRA!

Autor: Poledníková Hana Žena

Založeno: 30.10.2010, 13:32

Ano, máte pravdu, je to síla. Myslela jsem, že se s tím budu vyrovnávat lépe, ale pohled na stavbu fotovoltaiky mi občas vhání slzy do očí.... Jenomže první varianta byla, že se tam umístí nějaké výrobní haly pro lehký průmysl. Naštěstí investor nesouhlasil s nastavenými podmínkami. Pak jsme ještě slyšeli další variantu využití toho místa, ale tu nemám oficiálně potvrzenou, a tak ji nebudu ani ventilovat zde. Nakonec z toho je fotovoltaka. Beru to jako menší zlo, než ostatní uvažované varianty. Stejně mi nic jiného nezbývá, než se s tím srovnat :-( Asi bych měla napsat, že bydlíme v tom domku mezi fotovoltaikou (dříve loukou) a splavem....

Jen se mi v souvislosti s tím moc nelíbí, že se představitelé obce vyjadřují ve smyslu, že s tím nemají nic společného. Není to až tak pravda, protože jsem četla na oficiálních listinách, jaký bude roční příspěvek fotovoltaiky pro rozpočet obce.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Fotovoltaika-kdo za to může? KÝHO VÝRA!

Autor: Renča Žena

Založeno: 15.11.2010, 10:10

Mě je taky do breku :( k tomu nemělo nikdy dojít.Měli jsme se za to více postavit a nedopustit to.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Fotovoltaika-kdo za to může? KÝHO VÝRA!

Autor: Hanka Žena

Založeno: 06.12.2010, 14:04

Je to opravdu smutné , k tomu není co dodat.

Odpovědět na příspěvek