Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Zklamání

Autor: Pavla Žena

Založeno: 31.07.2010, 19:03
Odpovědí: 11

Dobrý den, paní Klosová,
byla jsem na Zumbě v Pržně a velmi mě zklamal Váš přístup. Nikdy předtím jsem Zumbu necvičila a s nadšením jsem očekávala, že mě zasvětíte. Cvičení bohužel probíhalo tak, že jste se věnovala pouze první řadě a přestože jsem Vás požádala o vysvětlení a názorné ukázky a zpomalení, nepomohla jste :( nebyla jsem sama a my všechny tam zezadu jsme se musely shodnout na tom, že na vaše cvičení už určitě nepřijdeme. :( Od cvičení mě to však neodradilo a nyní jsem tomu propadla,avšak ne díky Vám. :( byly to vyhozené peníze.
Pavla

Odpovědět na příspěvek

Re: Zklamání

Autor: Zdenka Žena

Založeno: 02.08.2010, 09:04

Datum 31.07.2010

Vložil Zdenka
Titulek Re: Zklamaní
Odpovědět

Tak to mě vážně mrzí,že jsem Vás zklamala.Nejsem si vědoma toho,že se věnuji jen první řadě,vždy se věnuji všem,každému člověku,který příjde ke mě si zacvičit,aspoň pohledem,usměvem,myšlenkou...prostě člověk má mnoho cest a mnoho voleb a vy jste si zvolila, a to je dobře.Děkuji.

PS. to že jste požádala o vysvětlení,názorné ukázky a zpomalení..nezlobte se na mne,ale to je holý výmysl.Nic takového se nestalo,nikdo za mnou nepřišel a o nic podobného mne nežádal.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Zklamání

Založeno: 04.08.2010, 19:25

Zdravím Vás, paní Kosová,
já se na Vás nezlobím. Chtěla jsem se jen podělit o svoji zkušenost s ostatními. Setkaly jsme se pouze jednou a to na Vaší lekci Zumby, proto si mne asi nepamatujete. Přijela jsem za Vámi z Frýdlantu, nejsem z Pržna. Už je to možná více jak 2 měsíce. Nedivím se tomu, že jste si mne nevšimla :) Byla jsem vzadu v tělocvičně během cvičení a v přímém kontaktu jsme byly pouze krátce. To jste mi vtiskla svoji ctěnou vizitku a začala mi odříkávat co vše děláte a jak mi můžete pomoci s výživou atd. To, že jsem přišla kvůli Zumbě jste asi nějak nezaznamenala a že mě zajímá Zumba jste nepostřehla ani poté, co jsem Vás poprosila o bližší seznámení s ní. Omlouvám se, ale Váš přístup je podivný. Snažila jste se mi vnutit jako trenérka a poradce pro výživu, ale mě zajímala Zumba :) :)

Píšete: věnuji se všem, každému člověku, který přijde ke mě si zacvičit, aspoň myšlenkou atd. Pardon, ale já neměla zájem, abyste se mi věnovala svými myšlenkami, abyste se na mě smála, ale abysme si spolu zacvičily Zumbu! Myslela jsem, že od toho tam jste! Nebo se mýlím?

P.

Odpovědět na příspěvek

Autor: Marcela Žena

Založeno: 02.08.2010, 09:50

Milá Pavlo, hezký den všem!
Chodím na Zumbu pravidelně a také s nadšením. Pokaždé se najde na hodině cvičení někdo, kdo přijde poprvé a chce se učit. Ale 95 % nadšenců si chce zacvičit a to cvičení zaplatí! Kdybych měla každou hodinu začínat s nováčky, tak bych vás milá Pavlo i Zdenku hnala! Takže všem začínajícím tak jako jsem byla i já radím... vydržet vydržet, plácat se na parketu tak dlouho, až se to naučíte a když se stydíte, na internetu je tolik odkazů na zumbu a na první kroky, že není problém se základy naučit.... Děvčata, přijďtě si na Pržno zacvičit, protože Zdenka je opravu skvělá !

Odpovědět na příspěvek

Založeno: 04.08.2010, 12:19

Dobrý den paní Pavlo,
já osobně na hodině, kde jste byla Vy poprvé, byla. Vedle Vás cvičily mé kamarádky, které byly naprosto spokojené s hodinou vedenou Zdeňkou a to jedna z nich byla také úplně poprvé. Nevím s kým jste se vzadu shodla, ale mé 3 kamarádky to určitě nebyly.
Navíc si nejsem vědoma, že by za Zdeňkou někdo během zumby přišel a o něco ji žádal či měl nějaké námitky.
Pokud Vás zumba hodinou v Pržně nepřesvědčila - dobrá, nic se neděje. Je plno jiných možností kde cvičit... Každému sedí někdo jiný i mě. To ale neznamená, že je ihned zkritizuji. Kdybyste přišla na další hodinu, uděláte si určitě jiný obrázek.

Nám se se Zdeňkou cvičí skvěle! Na každého se směje a dodává mu potřebnou energii. Děkujeme Vám, Zdeni ;)

Pavla a Eva

Odpovědět na příspěvek

Založeno: 04.08.2010, 19:46

Dobrý den.
Myslím si, že mám právo vyslovit svůj názor, paní jmenovkyně. Vy jste se rozhodla zde pozitivně zhodnotit lekci s pí. Klosovou a já se rozhodla napsat svoji zkušenost s její lekcí - je negativní. Co je na tom špatného? Každý přece máme nárok vyslovit svůj názor. Já navíc nesnáším amatérismus. Pí. Klosová amatérka je! Když Vás učí amatér, nemáte nikdy šanci naučit se to pořádně! A to je špatně! Štve mě, že když se zde uvádí pozvánka na Zumbu, nenapíše se tam, že lekce povede amatérka. Dominika je profík. Schválně jsem si vyhledala, kde své zkušenosti získala pí Klosová a kde Domča - vyhledejte si to sama, jestli chcete. Je to pak pro nás ztráta času, když jdeme na lekci amatéra a to jen proto, že v informacích není uvedeno, že lekce povede amatérka!
Pavla

Odpovědět na příspěvek

Autor: Jana Žena

Založeno: 04.08.2010, 13:31

Ahoj Pavli,
doporučuji Ti zkusit si zacvičit s Dominikou Durčákovou. Je to bláznivá mladá kočka, která dokáže člověka naladit na tu správnou zumbovou frekvenci. :) Je úžasná! Byla jsem se také mrknout na paní Zdenku a není to špatné, ale s Dominikou je to větší divočina. Pokud se nebudeš chytat, po cvičení se Ti jistě bude individuálně věnovat.

Myslím si, že diskuse je k tomu, aby člověk napsal svůj názor a kritizoval, nesouhlasím tedy s Pavlou A Evou.

Nechci se nikoho dotknout a nikoho urazit, avšak myslím si, že se Zdenkou je to spíše pro dámy středního věku.

Přijď si zařádit, budeme se na Tebe těšit! :)

Jana

Odpovědět na příspěvek

Založeno: 04.08.2010, 19:15

Paní / slečno Jano,
myslím si, že takhle to srovnávat a hodnotit nejde. Někdo na tu divočinu přece jen není. Ten kdo je, nemusí hned odsuzovat ty ostatní. Dominika je opravdu dobrá, uznávám, ale každá instruktorka má něco do sebe.
Nechci se tady dohadovat kdo je nebo není jednička, ale když už přispívám do diskuze, nevymýšlím si - o to tady jde!
Jen ať každý řekne svůj názor, ale to, že paní Pavla byla za Zdeňkou aby zpomalila atd., to je opravdu holý výmysl. Byla jsem tam a moc dobře si pamatuji, jak hodina probíhala. Toť vše.
Pěkný zbytek dne.
Pavla

Odpovědět na příspěvek

Autor: Jana Žena

Založeno: 04.08.2010, 14:04

Uvádím zde odkazy pro srovnání. Avšak srovnat se to snad ani nedá :) Dominika je prostě lepší!http://zumbahavirov.cz/zumba-video/
http://klosova.webnode.cz/videa-za-cviceni/

Odpovědět na příspěvek

Založeno: 04.08.2010, 20:22

Ahoj Jani,
Dominika je vážně úžasná! :)
Když cvičí, je prostě nádherná! Má tak krásné ženské pohyby! Má to prostě v krvi.

Myslím, že se musíme znát, jestli na ni chodíš.. Nebyla jsi náhodou také v Bulharsku?

P.

Odpovědět na příspěvek

Autor: Pavel Muž

Založeno: 05.08.2010, 21:44

Pravidleně čtu obecní stránky, rád se dozvídám co je nového a jak pokračují některé opravy a revitalizace. Milé dámy je toto vhodné téma pro tyto stránky? Upřímně bych tutu debatu čekal na stránkách bulvárního plátku blesk, jen ne na seriozním webu obce Pržna. Připadá mi, že si tímto někdo léčí vlastní mindrák.

Odpovědět na příspěvek

Autor: Hanka Žena

Založeno: 06.08.2010, 08:55

Tak s tímto musím souhlasit.Štěkat po sobě mohou v tělocvičně :-))))

Odpovědět na příspěvek