Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Nová tvář prženského "webu"

Autor: Jiří Kývala Muž

Založeno: 06.05.2009, 21:13
Odpovědí: 4

Nová grafika je sympatická, po čase je dobře změnit okoukané prvky. Je ale na pováženou, vyměnit "plamenného" prženského kohouta za kohouta obyčejného. Ten není erbovním znamením Pržna.
Také obrázek by měl spíše ukazovat Pržno, než indiferentní krajinu. Snad někde od Frenštátu?

Odpovědět na příspěvek

Re: Nová tvář prženského "webu"

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 11.05.2009, 09:01

Dobrý den,

máte pravdu, pracuje se jak na kohoutovi, tak na fotografiích.
S pozdravem

Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Nová tvář prženského "webu"

Autor: Simona Žena

Založeno: 13.05.2009, 15:59

Dobrý den, chcete vědět názor na Vaše nové webovky. No, nevím, snad se to ještě vychytá, zdají se mi takové nepřehledné, kde kliknu tak mi to většinou vyhodí error.Na starém webu byla pěkná fotogalerie Základní a mateřské školy a nyní nevím, kde se všechny fotky ztratily. Otevře se vždy jen jedna fotka a další nejdou listovat, přitom jich tam byla spousta. Možná je to otázka zvyku, ale zdá si mi, že předchozí webovky byly lepší. No uvidíme. Přeji pěkný zbytek dne.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Nová tvář prženského "webu"

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 14.05.2009, 15:41

Dobrý den,
děkuji za připomínky, je pravdou, že "novoty" musí být průběžně zbaveny všech chyb a chybiček.
Error vyskočit může, ale snad to bude čím dál tím méně. Od včerejšího dne se podařily vyřešit errory Kabelové televize a také zápisy a usnesení. Rovněž titulní foto a znak doznaly obměny. Budete-li mít konkrétní problém, prosím definujte jej pokud možno přesněji.
Co se týká fotogalerie: při otevření neklikejte na fotku, ale ve spod je lišta- číst více, nebo tak nějak. Potom se Vám otevřou i další fotky. Přesto u webmastera prověřím, zda-li se něco nemohlo ztratit.
Ještě jednou díky.
S pozdravem Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Nová tvář prženského "webu"

Autor: Michal Vašut Muž

Založeno: 13.11.2009, 18:05

Tak jsem si tento webík trošku prošel a narazil jsem na pár drobností.

Chyby na webu http://www.przno.cz k 13.11.2009:

Organizace a sdružení > Myslivecká sdružení
- jsou zde vloženy údaje z mateřské školky

Kultura > Památky
- asi není chyba, tato položka v menu nemá žádný význam, když se po kliknutí na odkaz zobrazí prázdná stránka. Stálo by za uvážení vložit nějaké info o prženském kostele

Navrhované změny (subjektivní názor):

Obecní úřad > Formuláře
- spíš vypsat abecedně (nebo podle kategorií) seřazenou tabulku, bylo by to přehlednější a intuitivnější než takhle kde jsou vypsány všechny detaily

Obecní úřad > Sazebník úhrad
- údaje vložit do tabulky

- bylo by vhodné aby se odkazy směřující z webu http://www.przno.cz otevíraly v novém okně (Spotřebitelská poradna, Náš svět)

- asi se na tom ještě pracuje, ale v tuhle chvíli postrádají ikonky pro změnu jazyka vcelku smysl

Přeji pěkný den, MV.

Odpovědět na příspěvek