Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Motokros

Autor: Ivana Vojtková Žena

Založeno: 04.11.2008, 12:42
Odpovědí: 5

Dobrý den,
obec podporuje záměr investora zřídit motokrosový okruh? Měla jsem za to, že před několika měsíci se zastupitelstvo na svém zasedání k tomuto záměru stavělo odmítavě..
Jsou k záměru investora k dispozici bližší informace? Podle mapy se dá na okruh dostat pouze přes obytné zóny.

Odpovědět na příspěvek

Re: Motokros

Autor: Marek Fukala Muž

Založeno: 04.11.2008, 13:02

Dobry den,

Pripojuji se k otazce a pridavam svuj nazor na vec.

Uz vubec jen myslenka na vystavbu motokrosove drahy v takove blizkosti obytne zastavby je velmi nestastna a realizace by mela velice negativni vliv na zivotni prostredi v obci jiz ted silne zasahovane exhalacemi a hlukem z dopravy. Navic by dle meho nazoru zpusobila stahnuti vyznavacu teto "zabavy" z sirokeho okoli a vyrazne zvyseni uz ted dost castych "vyletu" techto osob do okolnich zbytku prirody a jejich samozrejmou dalsi degradaci.

Osobne nejsem proti sportu, myslim si ze vystavba sportovniho centra by byla prinosna, ale v tomto pripade, kdy vyznavaci "sportu" pro zabavu likviduji okolni prirodu a obtezuji a ohrozuji ostatni, jsem jednoznacne proti.

S pozdravem,
Marek Fukala,
Przno

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Motokros

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 04.11.2008, 13:18

Dobrý den,

planý poplach, zpracovatel ÚP vložil do návrhu i nepodpořené žádosti a tím tedy i motokrosovou trať.

S pozdravem
Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Motokros

Autor: Marek Fukala Muž

Založeno: 04.11.2008, 13:33

Jen doufam ze se do schvalovani zadani na zastupitelstvu tato zmena odstrani.

Omlouvam se (i slusnym motorkarum) za predchozi trochu expresivni vyjadreni nazoru na vec. Ale stejny problem s obtezujicim motokrosem za humny uz jsem resil v predchozim bydlisti (nez jsem se odstehovat). Stehovat se kvuli tomu podruhe uz se mi opravdu nechce.

Mam jeste jednu technickou - plan dopravni obsluznosti se resi asi az ve vypracovani UP nebo alespon v hrubych rysech uz v zadani?

Diky za info,
Marek Fukala

Odpovědět na příspěvek

Re: Motokros

Autor: Petr Blokša Muž

Založeno: 04.11.2008, 13:22

Dobrý den,

jak jsem již odpověděl na předchozí připomínku, tak opakuji, šlo o nedopatření. Zpracovatel ÚP zapracoval mezi návrhy i nepodpořený, tedy motokrosovo trať.

Hezký den
Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Motokros

Autor: Ivana Vojtková Žena

Založeno: 04.11.2008, 13:58

Díky za uklidňující informaci. Zpracovatelé ÚP jsou někdy hrozně nebezpeční:-) Bude možné do předložených žádostí někdy na obecním úřadě nahlédnout? Přiznám se, že zatím zasedání zastupitelstva nestíhám.

Odpovědět na příspěvek