Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Re: Dotace na ČOV

Autor: Muž

Založeno: 27.01.2020, 10:07
Odpovědí: 2

Dobrý den,
možná..? Na anonymní podněty reaguji nerad, ale s ohledem na téma reagovat budu.
O programu samozřejmě vím - víme, ale už zdaleka nejsem přesvědčen o tom, že je to optimální řešení
Moc by by mne zajímalo, odkud, ze které lokality přichází tento podnět? Nepotřebuji znát přesně iniciátora, ale alespoň lokalitu.
Na téma čištění odpadních vod se bude v únoru a zřejmě i následně v březnu či dubnu konat setkání s občany, kde budou prezentovány budoucí možné alternativy.
Tato problematika patří k jedněm ze stěžejních pro období 2020 - 2030. Proč tak dlouhé období? To zjistíte po přečtení studie, která je zveřejněna na stránkách obce. Ta se otázkami čištění odpadních vod zabývá, respektive variantami, které má obec před sebou.
Takže obec je činná.
http://www.przno.cz/technicko-ekonomicka-studie-3429cz101/

Děkuji za podnět.
S pozdravem

Petr Blokša, starosta

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Dotace na ČOV

Založeno: 28.01.2020, 16:02

Dobrý den, pane starosto. Byl jsem si jisty, ze jsem jmeno vyplnil, ale nezkontroloval....

Bylo to zamysleno jen jako podnet ci spise dotaz, jestli se tato problematika daným zpusobem resi. Jsem z lokality pod ustavem, nova zástavba.

S pozdravem a přáním pěkného dne, Petr Vojtíšek

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Dotace na ČOV

Založeno: 29.01.2020, 13:16

Dobrý den,
děkuji za doplnění podnětu.
Budeme se veřejně probírat možnostmi. Poprvé určitě někdy v únoru a také dále během jara 2020.
Proběhnou veřejné debaty v OC. Info bude v tisku, na webu, fb, SMS apod.

S pozdravem, Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek