Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

vánoční strom

Autor: Muž

Založeno: 03.12.2019, 19:03
Odpovědí: 5

Několik mých přátel se vyjádřilo , že máme moc krásný vánoční strom
a Pržno je hezké místo k životu.
Přeji pohodu adventu a važme si toho.
Valiga

Odpovědět na příspěvek

Re: vánoční strom

Založeno: 05.12.2019, 18:38

Já se taky přidávám ke chvále vánočního stromu a nejen ke stromu,ale i ke krásnému místu středu obce.Možná si to vychutnaváme s rodinou víc,než ostatní obyvatele Pržna,ale jsme rádi že tady žijeme.Krásný advent.
Moravec Jiří

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: vánoční strom

Založeno: 05.12.2019, 19:56

Děkuji za názor , dnes jsem byl na Čeladné , nehezké krabice za hřbitovem , ostuda , nenechme si vzít pohodu Pržna , lidé nám závidí , je tady hezky.
Valiga

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: vánoční strom

Založeno: 09.12.2019, 14:11

Pane Valiga, předpoklám, že hovoříte o těch nových domem s velmi, velmi velmi drahými byty v centru Čeladné, které si mohou dovolit opravdu ale opravdu jen velmi bohatí lidé. Každé místo je pěkné k životu, záleží jaké máte očekávání. Pokud by se něco podobného postavilo v centru Pržna nebo Bašky, bylo by to myslím jen ku prospěchu obce, ovšem ceny by museli být výrazně ale opravdu výrazně nižší.

Konkurovat Čeladné nelze, je to předem prohraná bitva, lze se ovšem poučit od zkušenějších a snažit se docílit něčeho podobného jako je v Čeladné. Pro mě osobně je Čeladná překrásné místo k životu s velmi vysokým standardem života a nepřekonatelně krasným centrem obce a okolím, které nemá vůbec žádnou konkurenci nejen v Beskydech. Kdychych měl tu možnost, rozhodně bych se tam přestěhoval do těch bytů - jen by mi musel někdo dám 4-5 milionů korun na jeden byt :-) a to se nestane.

Takže pěkný Advent a nebuďte negativní - Zdravím z Bašky. Novák

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: vánoční strom

Založeno: 22.12.2019, 15:51

Pokud se Vám to pane Novák líbí, budiž, každý máme jiný vkus. No já osobně bych teda nechtěl, aby se Pržno začalo "prasit" takovými stavbami jako na Čeladné.
Pržno je VESNICE a byl bych rád, kdyby si udrželo vesnický ráz.
Jediné, v čem můžeme Čeladné závidět je snad to pěkné nové nádraží.

MV

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: vánoční strom

Založeno: 22.12.2019, 23:18

Vesnická povídačka o ničem. Vesnice je vesnice a Čeladná je Čeladná. Myslím, že v Čeladné občane ani neví, že vesnice Pržno vůbec je. Pan Valiga, pan Novák a pan třetí vedou vesnickou povídačku a asi závidí a v Čeladne to mají všichni asi na háku co si ti tři pánové myslí. A advent je advent.

Odpovědět na příspěvek