Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

večerní práce na silnici

Autor: Žena

Založeno: 19.06.2018, 13:26
Odpovědí: 1

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat, jestli je skutečně nezbytně nutné, aby práce na opravě silnice v Pržně probíhaly i v pozdních večerních hodinách, tj. dokonce i po deváté hodině. Je opravdu zážitek, když Vám počínaje osmou večerní hodinou začnou kolem domu jezdit těžké stroje a bořit vozovku a s tímto skončili až o půl desáté. Po celou dobu se nám celý dům otřásal a syn, který v tuto dobu už spí, protože se ráno jde do školy, se třásl strachy a brečel, že nemůže jít spát!! Jak je možné, že občané nebyli na tuto skutečnost upozorněni! Vím, že noční klid je až od desáté hodiny večerní, ale kde je morální povinnost upozornit na takovou nepříjemnou situaci?

Odpovědět na příspěvek

Re: večerní práce na silnici

Autor: Muž

Založeno: 22.06.2018, 13:08

Dobrý den,
říkal jsem si, že nebudu reagovat na anonymy, ale budiž.
Chápu rozčarování všech občanů v Pržně i v okolních obcích a ve FnO nad průběhem prací. Že to nebude jednoduché jsem zmiňoval v předstihu v tisku, na fb i na webových stránkách, informace byly také na úřední desce. Obec není objednatelem ani investorem akce, jsme pouze obeznámeni s harmonogramem postupu prací, stejně jako občané prostřednictvím uvedených info kanálů.
Máte pravdu asi 2 dny se budovalo do pozdních hodin, ale informaci jsem o tom dopředu neměl, nemohl jsem ji tedy občanům sdělit. Pravdou je, že otřesy byly cítit i v budově OC.
Podle posledních informací by nejhorší stavební činnosti v obci měly být dokončeny do přibližně poloviny července a do konce července by měly být hotovy asfalty, tedy dříve, než v harmonogramu prací.
Tolik k diskusnímu příspěvku.
S pozdravem
Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek