Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Re: Re: kosení trávy na obecních pozemcích

Autor: Muž

Založeno: 07.08.2017, 11:13
Odpovědí: 4

Vážený pane starosto,
já nic ZASE neviděl ,máte to trochu popletené, já hovoříl o tabulkách natlučených v místě, kde stávaly dřevěné sběrníky, víte?
A nekosí se vúbec průběžně. Už si o tom povídají i babky v obchodě. Takže to není jen u nás. A mimochodem, prúběžně se sekalo minulý rok kdy byl rozpočet obce na ' vzhled obce a úprava zeleně'' 1.3 mil Kč.
Pro tento rok máte rozpočet na '' vzhled obce a úpravu zeleně'' o 400 tis. vyšší a postavíte tu kontejnery přes víken na tři dni. Chlapi přijdou kosit a půl hodiny se trápí s nastartováním kos.
technika by se měla řádně servisovat aby chytla na první šup.
pouvažujte o tom než budete kupovat zbytečnou techniku.
hezký den Bjalek

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: kosení trávy na obecních pozemcích

Založeno: 07.08.2017, 14:42

Pane Bjalku,
určitě to popletené nemám. Zřejmě čtete někde jinde, něco jiného, nebo prezentujete skutečnosti, jak se Vám hodí. Ale co, je to jedno. Vždyť Vy opět odhalíte nějakou další chybu či nedostatek. Evidentně se tím bavíte.
Co Vám asi nemusím radit je, neboť to víte, že jsou příští rok volby, můžete všem ukázat, jak to dělat lépe.

Ani se s vámi nebudu přít o tom, co a jak často se dělá, stejně by to nemělo a nemá cenu.

Rozpočet je navýšen právě proto, že se plánovalo pořízení vybavení pro likvidaci BRKO.

Chlapům připomenu vaši radu o servisování techniky.

S pozdravem Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: kosení trávy na obecních pozemcích

Založeno: 07.08.2017, 16:01

pane starosto, Vy jste šprýmař.
Já nic neprezentuji jak se mi to hodí, zákazy se obvykle nařizují pod pokutou, jinak ztrácejí smysl,že?
Vidím, že ztrácíte nervy, je třeba všechno řešit v klidu.
Nejsem šťoural, jde mi jen o jednu věc, a to mít možnost někde ukládat bioodpad o který se následně obec postará abych s tím nemusel někde do Frýdlantu.
Jak jsem psal, jsem ochoten za tuto službu zaplatit. Ale nákupem nějakého autíčka na svoz svršků se tento problém nevyřeší.
A k těm volbám, jsem v inv. důchodu, 62 let, a rozhodně se netřepu na Váš flek. Možná někdo jiný, já rozhodně né.
No, a co a jak často se dělá, to přece blbcovi nebudete vysvětlovat, nemělo by to cenu.
A co se týče údržby techniky chlapům by jste to měl poradit Vy, jsou to Vaši zaměstnanci, né mí.
zdravím Bjalek

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: kosení trávy na obecních pozemcích

Založeno: 07.08.2017, 16:55

Pane Bjalku,

máte pravdu, jsem šprýmař, srandu mám opravdu hodně rád. A jsem zcela v klidu. :-)
Jak jsem již zmiňoval (možná to máte nahráno??), pakliže jste ochoten si službu zaplatit, domluvte se přímo se svozovou společností, tak jako to již léta někteří občané řeší. A váš problém je vyřešen.
Nemusíte se třepat na flek starosty, ale máte spoustu podnětů, tak se můžete pokusit dělat něco pro druhé. To je celé. Pracovitých a tvůrčích lidí není nikdy dost.
Pokud vím, tak vysvětluji, pokud nevím, nechávám se poučit.
S chlapci to také proberu, máte pravdu, jsou to zaměstnanci obce a já obec zastupuji na venek.

Přeji hezký zbytek dne
Petr Blokša

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: kosení trávy na obecních pozemcích

Založeno: 08.08.2017, 09:29

dobrý den
nejsem na hlavu padlý pane starosto,
službu jsem si ochoten zaplatit v rámci celé obce Pržna nikoli jako samostatná jednotka.
Co se týče podnětu, ten jsem dal, vy jste ho vyřešil tím, že jste nechal rozmístit kontejnery po obci ale pouze na tři dni, což je dle mého názoru zbytečné vyhození peněz, poněvadž lidi neskladují bioodpad na zahradách aby v den přistavení kontejner zaplnili, takže se poloprázdné kontejnery zase v pondělí ráno odvezly.
A nač čtyři kontejnery? stačí dva a nechat je tam déle aby se zaplnily a vyvézt je a znovu přistavit.
Myslím si, že by to lidem pomohlo,( jak říkáte něco dělat pro druhé.)
A co se týče pracovitých lidí, já jsem se nadřel v životě dost, teď je to na těch mladších a chytřejších, já už mám nárok na klid a né abych řešil bioodpad.
Víte, jak jsem Vám dříve řekl,( mám nahráno) :-D vše je důležité dobře spočítat, nákup vozidla, provoz vozidla a taky servis a dojdete možná k názoru, že kontejnery přistavené pro vývoz BO budou levnější a hlavně prospěšnější záležítostí pro občany Pržna.
Tak to je asi tak vše co jsem chtěl na toto téma, více nemám co dodat, pokud zde nebudou zřízeny alespoň zahrádky na bioodpad které zde byly loni a pravidelně vyváženy, odmítám jezdit se svým bioodpadem do Frýdlantu.
zdravím Bjalek

Odpovědět na příspěvek