Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Dotaz ohledně rozpočtu ZŠ a MŠ 2017

Autor: Muž

Založeno: 29.05.2017, 22:42
Odpovědí: 1

Jen jsem tak nakoukl do tohoto dokumentu a trošku mě překvapila poměrně vysoká částka (v porovnání s ostatními) u položky "Servis programového vybavení" ... resp. spíš by mě zajímalo, co si mám pod tím představit? Jedná se o software? Pokud ano, jedná se o nákup licencí nebo nějaký specializovaný software? (asi spíš otázka na někoho ze školy)

Děkuji za odpověď.
Michal Vašut

Odpovědět na příspěvek

Re: Dotaz ohledně rozpočtu ZŠ a MŠ 2017

Autor: Žena

Založeno: 31.05.2017, 12:19

Škola má smlouvu na ICT služby 4.500,-- Kč/ měsíčně. Tj. 54.000 Kč ročně.
Dále programové roční udržovací poplatky firmě Gordic – účetnictví školy - ( programy účetnictví a rozpočet, podání elektr. dat, evidence majetku, kniha došlých faktur 6.000,-- Kč. + instalace nových verzí během roku( při změnách zákonů – nové výkazy) cca 7.000 Kč.
Antivirové programy + aktualizace programu pro pedagogy, ředitele malotřídní ZŠ a řízení MŚ , hosting k doméně cca 13.000,-- Kč
Licenční krytí – produkty rodiny Microsoft EES 15.000,-- ( pracovní stanice pro děti do 35 stanic)
Opravy pracovních stanic pro děti + přestěhování ( změna dispozice učebny ) do jiných prostor cca 36.000,-- Kč.

Jedná se o rozpočet – částky jsou orientační, opravy mohou být a nemusí. Přestěhování učebny také nemusí proběhnout.

Miluše Hlostová, účetní

Odpovědět na příspěvek