Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma        Sbalit příspěvky

Herní automaty

Autor: Jiří Moravec Muž

Založeno: 20.02.2017, 17:49
Odpovědí: 2

Doslechl jsem se, že v naší obci se zvažuje záměr rozšířít herní automaty.Konkrétně v hospůdce u nádraží. A někteří zastupitelé to dokonce schvalují a podporují. Musím vyjádřit své obavy o smysluplnosti a správnosti tohoto počinu.Jistě,přinese to finance do obecního rozpočtu.Ale zeptám se,kdo si uvědomuje,kolik je za tím lidských trosek a trápení, nehledě na ty rozbité rodiny? A na tom se má naše obec podílet a z toho prosperovat?Na lidské hlouposti,lhostejnosti a na tom, že někdo nemyslí na zadní vrátka?Rozhodně jsem proti a myslím si,že bychom těmto nešťastným lidem měli spíše pomáhat různými jinými formami a metodami,než jim to umožňovat a nabízet a tak je v tom podporovat.Jako obec máme na víc.

Odpovědět na příspěvek

Re: Herní automaty

Autor: Michal Vašut Muž

Založeno: 21.02.2017, 17:59

Dobrý den, můžete uvést zdroj této informace? (líp se s tím pak pracuje)

Pokud vím, tak už jedna herna v obci je (byla). Jedná se o bývalou "Pytláckou baštu", která měla povolení do 01/2017 (viz http://www.przno.cz/cz/diskuse/vypis/857/#dis932 , jestli došlo k prodloužení povolení nevím). Vzhledem k tomu, že je to objekt na kraji vesnice, nikomu moc nepřekáží (snad jen chatařům), no zároveň to asi taky není zrovna výdělečné ... těžko říct.

Každopádně co tím chci říct. Pokud už je v obci 1 herna, není třeba další. Toť můj názor.

Odpovědět na příspěvek

Re: Re: Herní automaty

Autor: Žena

Založeno: 03.05.2017, 19:59

Zdravim, jasne, v chatove oblasti to Vam nevadi,ta je snad k odpocinku ne. Lidi se zacnou starat, az se jich to zacne tykat, co mi po ostatnich, ze jo. Je to opravdu prijemne jak spite v noci vam troubi taxiky a turujou motorky, ve dve , ve tri a podobne .Date zamek na plot a nekdo Vam ho urazi. Velice prijemne. A ty postavicky..co se plouzi okolo plotu, nekteri Vam v mezerach foti, co mate na zahrade. Chylkova

Odpovědět na příspěvek

Re: Herní automaty

Autor: Adolf Muž

Založeno: 01.03.2017, 10:34

Neprimo to vyplyva z me reakce na vyjadreni p. Bloksy v jinem vlakne na toto tema, nicmene pro jistotu to jeste uvedu zde - 100% souhlasim s Vasim pohledem na vec.

Odpovědět na příspěvek