Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma   

 

 

 

Odpověď na příspěvek:

Dobrý den pane starosto a ostatní čtenáři,

dovoluji si ještě reagovat na příspěvek paní Satinské. Proti Vám, pane starosto, nic nemám, ale naprosto s příspěvky souhlasím. NEPŘEHÁNÍ A NESOUDÍ!!!!
Nyní je situace ještě únosná, jak říkáte, jsme na vesnici, obklopeni loukami, polem, že se hnojí a vyváží kravský hnůj, toho jsme si vědomi. Máte pravdu v tom, že kravíny tady byly dříve.
Nicméně toho zápachu už je tady dost za současného stavu. Každý týden se najdou dny, kdy nemůžeme větrat, nemůžeme venku sušit prádlo, protože venkovský "smrad" je již na hranici únosnosti.
Tento stav jsme schopni tolerovat i nadále, ale je neslučitelné s normálním žitím tento stav (a tudíž i smrad) ztrojnásobit rozšířením chovu.
Máme to tady z "první ruky", jestli je u Vašeho domu smrad, věřte, že tady je daleko větší.

Máme malé děti, úvěr na nemovitost na dalších 15 let........ Nechápu, jak se můžete divit, že tuto situaci NEHODLÁME TOLEROVAT.

A jestli o životě občanů opravdu uvažujete, musíte nám dát za pravdu. Na pováženou ještě je, že o tomto záměru - výstavba nového kravínu na hranici obce - nikdo neví??? I mnou oslovení lidé v okolí Olivkovo o tom nemají tušení........ Chcete jména? Asi se vyjádří osobně na zastupitelstvu, tak jen, ať máte dost času.
A zastávám názor, že je Vaše povinnosti o tom VŠECHNY občany informovat, ne to tutlat, jako doposud.

Závěrem, máte pravdu, i já si myslím, že se tady většině obyvatel žije spokojeně, jen jsem si jistá, že se to, po výstavbě kravínu a tak velkém rozšíření chovu, změní.


Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků