Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma   

 

 

 

Odpověď na příspěvek:

Dobrý den,
nechápu, co se Vám nelíbí? Vše je zveřejňováno tak, jak má být. Vše je veřejné a dostupné. Usnesení se omezuje na strohou formulaci toho co bylo schváleno či neschváleno a je uveden výsledek hlasování. Podrobnosti jsou uvedeny v Zápisu, který je k nahlédnutí na OU.
Videozáznamy jsou pořizovány stále, jen naše technologie rychle stárnou a máme problém s jejich vysíláním v KTV (systém ktv/DVD/kamera - problémy s komunikací). V kabelovce jsme zveřejňovali zastupitelstva ještě v roce 2015, tedy více než 20 let po panu Herotovi, a to prošla kabelovka velkou technickou proměnou.
Vzpomněl jste vysílání na internetu. Výborně. Budu rád, když si uděláte čas, navštívíte mě na úřadě a domluvíme se na spolupráci pro obec. Uvítal bych zveřejňování informací na internetu. Určitě to bude pro nás daleko pohodlnější.
Máte pravdu, zastupitelé jsou v zastupitelstvu dobrovolně a zavázali se, ale nechápu co jste tím chtěl říci? Že nebyli přítomni? Tak to můžete vyčítat jim, ne těm, kteří se účastní pravidelně. Ale je pravda, že ne vždy to každému vyjde a pokud se omluví, tak se s tím nedá nic dělat.
Takže jak jsem napsal, stavte se. Budu rád za pomoc při umísťování videí na internet.
Děkuji. S pozdravem
Petr Blokša


Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků