Diskuse

Seznam témat    Založit nové téma   

Odpověď na příspěvek:

Dobrý den všem,
dovolte mi několik myšlenek k tématu " Herna na Pytácké baště".

Pytlácká bašta je tady zhruba 20 let a za tu dobu stále skomírá, patrně díky své nevhodné poloze. Přístup z obce přes železniční most nebo přes hodoňovickou lávku nabízí sice hezkou procházku přírodou, ale o to asi gambleři nestojí. Také příjezd po "dálnici" pouze z jednoho směru není ideální. Již řada nájemců tam proto asi zkrachovala. S hernou to nevidím jinak. Proto si osobně myslím, že naší obci žádná gamlerská pohroma nehrozí.

K problematice heren obecně - myslím, že obec může pomocí obecní vyhlášky podstatně ztížit tento druh podnikání na území obce. Úplný zákaz "hazardu" je věcí Parlamentu ČR a díky různým lobistům asi hned tak nenastane.

Použil jsem slovo "hazard", ale dlouhodobá hra na automatech není hazard. Hazard je např. bez předchozího tréninku koupat se v lednu v zamrzlé řece. Tady je určitá šance, že to člověk vydrží a přežije bez následků.
Ale hrát proti počítači, který je naprogramován tak, aby vyhrál, to je naprosté šílenství. Žádnou šanci hráč nemá.

Byl bych rád, kdyby se diskutující lidé podepsali. Kdo se za své názory stydí a podepsat se bojí, ať je raději neprezentuje.
Také mě zajímá názor našich zastupitelů na toto téma. Vyjádření "myslím, že všichni určitě ne" není dostačující.

S úctou

Miroslav Šálek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků