Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma   

 

 

 

Odpověď na příspěvek:

Pane Václavíku,

děkuji Vám za vyjádření k problému kravína, který už není jen problémem tohoto objektu, ale nyní i chodníků pro bezpečnost občanů, což je důležitější.
Je škoda, že máte dojem, že diskuse k tomuto bodu je destruktivní. Že snad pouze pan starosta ve své trpělivosti dosud mohl ne dobře míněné připomínky zodpovídat s trpělivostí andělskou.
Podotýkám, že to naznačujete Vy. Stejně, jako naznačujete, co si asi myslím o odpovědných osobách ať už na OÚ nebo ZO. Je to ale vyjádření Vaše. Vy víte, proč si to myslíte.
Já se ale domnívám, že jako osoby vybavené důvěrou občanů-voličů máte postupovat s vědomím váhy svých osobností a úřadu. A to ve věci, která je, jak si dle Vašeho vyjádření uvědomujete, jasná. Vneste tedy do věci trochu dynamiky a hněte se stojatou vodou. Pokud, jako obec a úřad, nedokážete majitelce nejen vyjmenovat Vámi uvedené paragrafy, ale určit jí závazné termíny k nápravě jejich nedodržování, překračování a ignorování, nezmění se nic.
Medializace je taky jedna možnost a žádá-li si paní inženýrka její užití, vyhovte jí. Ale nečekejte, až na chybějícím úseku chodníků dojde k úrazu. Pak bude pozdě a půjde o otázku zavinění. Možná si to ani ona paní neuvědomuje.
Jsem rád, že věc je na dobré cestě a věřím, že komise nebude postupovat tempem "parlamentním" a že se tedy záhy dovíme, co se ve výstavbě chodníků pohlo, nejlépe když uvidíme, že se staví.

S pozdravem "jen konstruktivně"

J. Kývala


Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků