Diskuse

 

Seznam témat    Založit nové téma   

 

 

 

Odpověď na příspěvek:

Dobrý den, vážená paní,
mohu Vás ujistit, že do "novinky" rozšíření MHD nebylo Pržno, i přes požadavek obce, zařazeno. Zdůvodněním bylo, že se jedná o zkušební projekt, a že čas ukáže jeho udržitelnost, případně rozšiřitelnost dále.
Co se týče omezení spojů. K určitým změnám ,pravda, došlo, ale nemyslím si, že jsou zásadní. Vždy existuje alternativa náhradní, ať už autobus nebo vlak. Pravda je, že cenám MHD nemůže konkurovat.
Takže obec zkoušela a zkouší a netvrdím, že každý má 2 auta. Pracuji na tom, aby i k nám se tato vymoženost dostala. Příští týden proběhne jednání o možnosti rozšíření MHDi i na Pržno, šance tedy je, uvidíme, jestli se to podaří vyjednat.
Co se týče chodníků, nemůžu mluvit za Bašku, jen za Pržno. My letos chceme zahájit stavbu 2 . etapu chodníků, která bude začínat či končit , jak chcete, na konci Malé Bašky - na začátku Pržna a postupovat směrem ke kravínu, kde se stočí směrem ke kolonce a bude končit před mostkem. Okolo kravína chodník v této etapě nebude, protože obec nemá souhlas vlastníka, byť se o to velice snaží. Dále bude chodník pokračovat navázáním na stávající, který končí za školou u domu p. Rady a napojí se na chodník před křižovatkou u THERMY. Obec tedy "brzy" bude z cca 95% průchozí po chodníku!!!
Včera byla podána žádost o stavební povolení. Předpokládám, že stavba by mohla být zahájena nejpozději před letními prázdninami.
Snad Vám i dalším udělá tato informace radost.
S pozdravem

Petr Blokša, starosta


Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Do spodního pole opište 5 znaků